facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

LIGA LOKALIZACJI AKADEMII PIŁKARSKIEJ „BARDOMED"

06/09/16

Już wkrótce nasi zawodnicy będą mieli okazję gry w Lidze Lokalizacji Akademii, w której wystąpią zespoły z 13 miejscowości. Zagramy w 3 kategoriach wiekowych 2008/09, 2006/07, 2004/05. Patronat nad inicjatywą sprawuję firma VIVIO!


Pierwsze spotkanie Ligi Lokalizacji odbędzie się 10 lipca (niedziela) na Euroboisku przy ul. Bursaki w Krośnie (obiekty MOSIRu Krosno). 
Informacje dotyczące pierwszego spotkania (czas zbiórki, regulamin gry oraz regulamin dla rodziców znajdziesz tutaj! KLIKNIJ

Informacje ogólne:

Akademia Piłkarska „BardoMed” i jej zawodnicy z Krosna, (zawodnicy z Krosna, którzy grają w MiniMistrzostwach Deichmann nie są przewidziani do gry w Lidze Lokalizacji- przewidujemy dla nich inne mecze i turnieje), Bliznego, Domaradza, Golcowej, Grabownicy Starzeńskiej, Haczowa, Iskrzyni, Jabłonicy Polskiej, Jasienicy Rosielnej, Krościenka Wyżnego, Szebni i Zręcina rozegrają w okresie czerwiec-październik piłkarską pierwszą letnią edycję Ligi Lokalizacji 2016’, która ma na celu propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, przyspieszenie rozwoju umiejętności piłkarskich u dzieci, utożsamianie się z miejscowością, w której dziecko mieszka oraz jej godne reprezentowanie.
Gra w Lidze Lokalizacji daje naszym wszystkim zawodnikom niezależnie od wieku, umiejętności czy miejsca zamieszkania możliwość miłego spędzania czasu, gry i współzawodnictwa z rówieśnikami.

Liga lokalizacji 2016’
będzie co miesięcznym spotkaniem zawodników z miejscowości, w których aktualnie prowadzimy swoje grupy:
Krosno, Blizne, Domaradz, Golcowa, Grabownica Starzeńska, Haczów, Iskrzynia, Jabłonica Polska, Jasienica Rosielna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Szebnie oraz Zręcin.
Zawodnicy będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: 2008/09’, 2007/06’, 2005/04’.
Jeśli w danej miejscowości nie ma dostatecznej ilości zawodników z wyżej wymienionych kategorii istnieje możliwość, aby dziecko wystąpiło w innej kategorii (młodszej lub starszej- decyzją trenera prowadzącego) ze swoimi kolegami z grupy.
Planujemy rozegrać 5 ligowych kolejek w terminach czerwiec- październik.
Poszczególne kolejki będą rozegrane na Orlikach w Haczowie, Jasienicy Rosielnej, Krościenku Wyżnym i dwa razy na Euroboisku w Krośnie przy ul. Bursaki.
Każda grupa z danej miejscowości będzie grała w strojach zakupionych na potrzebę gry w Lidze Lokalizacji.

W każdej kategorii wiekowej prowadzone będą rankingi zespołów wraz ze szczegółowymi statystykami- wynikami oraz strzelcami.
Po każdej serii gier w danym dniu, trenerzy oraz obserwatorzy wybiorą „drużynę marzeń” w której znajdzie się 6 najlepszych zawodników.
Na podstawie Ligi Lokalizacji trenerzy wybiorą grupę najlepszych zawodników, którzy w niedalekiej przyszłości będą reprezentować Akademię na turniejach zewnętrznych jako REPREZENTACJA LOKALIZACJI.

Pragniemy podkreślić, że najważniejsze w naszej inicjatywie jest fakt możliwości gry i rywalizacji dla każdego dziecka, a sam wynik jest sprawą drugorzędną. Porażka powinna dać dziecku do myślenia „dlaczego przegrywam?”, „co zrobiłem słabiej od przeciwnika?”, „co mogę zrobić lepiej”, „w jaki sposób muszę trenować oraz jak mocno muszę skoncentrowany w trakcie każdego kolejnego treningu”. Trenerzy prowadzący wraz z rodzicami będą mieli znakomitą szansę aby motywować swoich zawodników i uświadamiać istotę odpowiedniego podejścia do treningu.

Podczas każdego spotkania Ligi Lokalizacji będzie nam towarzyszył fotograf, który przygotuję fotorelację, którą zamieścimy na oficjalnych stronach Akademii
 oraz na oficjalnym fanpage’u na facebooku.

Każde dziecko, które weźmie udział w naszej inicjatywie otrzyma po ostatniej serii gier pamiątkowy medal i dyplom. Dla każdego zespołu przewidujemy puchar. Dla najlepszych zawodników przygotujemy dodatkowe nagrody. 

Jak zgłosić swoje dziecko?
to bardzo proste!

Zgłoś się do trenera prowadzącego grupę i odbierz formularz zgłoszeniowy do Ligi Lokalizacji 2016!

Koszt uczestnictwa wynosi 90 złotych- jest to koszt zakupu kompletu meczowego w którym dzieci będą grały. 
Każda grupa będzie miała swoje określone barwy, które odróżnią reprezentowaną miejscowość od innych. Każde dziecko będzie grało z wylosowanym na treningu numerem.

Zapraszamy do wspólnej piłkarskiej zabawy!
Nasze spotkania będą miały formułę pikniku piłkarskiego połączonego z zabawami dla dzieci, możliwością spędzenia czasu miło i aktywnie, małym poczęstunkiem, grillem itp.

Rodziców, którzy chcieliby się w jakikolwiek sposób włączyć w pomoc w organizacji przedsięwzięcia prosimy o kontakt:

info@kapbardomed.pl lub 668-103-266 J. Popielarz

Polub nas na facebooku ;)


Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: