facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

Druga seria gier Vivio Ligi Lokalizacji! Gramy w Gorlicach!

06/24/17

Już w najbliższą niedzielę (25 czerwca) rozegramy w Gorlicach drugą kolejkę naszych rozgrywek!
Zawody będą toczyły się cały dzień na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, ul. Sportowa.
Układ godzinowy rozgrywek nie ulega zmianie.
Na dobry początek zagrają najmłodsi adepci piłki nożnej- kategoria 2009 i młodsi
(zbiórka zespołów o 7:45), później 2007/08 (zbiórka o 13:00), zaś na koniec dnia swoje umiejętności pokażą najstarsi zawodnicy- roczniki 2005/06 (zbiórka o 16:45)!
Do zobaczenia jutro w Gorlicach!
Emocje gwarantowane!

Oto aktualny układ we wszystkich tabelach i najlepsi strzelcy:

Kategoria 2009 i młodsi

                                                                                   GRUPA A

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Jabłonica Polska

32

2

24

2.

Gorlice

15

6

16

3.

Iskrzynia

7

12

8

4.

Krosno 2010

3

18

7

5.

Grabownica Starzeńska

2

21

3

GRUPA B

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Domaradz

24

2

22

2.

Rymanów

18

5

17

3.

Blizne

12

4

13

4.

Gorlice II

4

20

4

5.

Krosno 2010/2011

3

30

1

GRUPA C

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Krosno 2009

31

0

24

2.

Haczów

10

11

14

3.

Krosno 2009 II

7

12

10

4.

Kopytowa

4

18

6

5.

Łęki Dukielskie

1

12

2

Materiał wideo najmłodszej kategorii- Kliknij!

Strzelcy:

M. Najbar x14 
D. Albrycht , Sz. Kamiński x9
H. Kosiba x7
A. Janusz x6
Frydrych, Zapłata, F. Janusz x5
Szuba, Szmyd, T. Najbar, D. Pelczar, M.Błaż, Bober, Urban, Krauz x4
Bernadyn, Augustyn, Tłuściak, Szpiech, Dembiczak, Chwaleba, Przybyła, Kostur, Wilk, Biniek, Szerszeń x3
Gronkiewicz, Rączka, Terlecki, Zawojski, Dąbrowski, Żyła, Bryś, Gierlach, Telesz, Chromiak, Kostka, Nogaj x2
Fejdasz, Osikowski, Zawada, Ignar, Szczerba, Dżoń, Stój, Pytlarz, Kozubal, Piórkowski, Naczas F., Naczas Y., Konieczny, Chęć, Redliński, Smoła, Chudzik, Flis, K.Pelczar, F. Kostecki x1

Kategoria 2007/08

GRUPA A

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Jasienica Rosielna

3

0

10

2.

Krosno 2007

3

1

10

3.

Szebnie

4

2

7

4.

Gorlice

3

3

7

5.

Trześniów

1

2

6

6.

Haczów

4

6

6

7.

Jabłonica Polska

3

7

4

 GRUPA B

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Krosno 2008

11

3

13

2.

Iskrzynia

7

3

11

3.

Grabownica Starzeńska

5

3

9

4.

Kopytowa

4

7

8

5.

Iwonicz

3

4

7

6.

Zręcin

3

8

6

7.

Jasionów

2

7

3

Materiał wideo z kategorii 2007/08- kliknij!
Tak gole strzela dwóch reprezentantów 2008- Oli i Dawid! Kliknij!

Strzelcy:
K. Forystek x3
J. Jurasz, K. Kwolek, D. Lewicki, K. Wilk, K. Rysz, S. Węgrzyn, Śmietana, Krówka, Kaczor, Piękoś, Wajs, Długosz, Szmyd, Konopka, Chrobak x 2
A. Krzanowski, Matula, Zwierz, Wronicki, Leśniak, Janas, Zgłobicki, Trześniowska, Jurkiewicz, Gorczyca, Gierlach, Korab, Ziębka, Frydrych, Włodyka, Inglot, Przybyła, Gogola, Bęben, Półchłopek, Sajdak, Fiejdasz x1

Kategoria 2005/06

GRUPA A

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Haczów I

7

1

11

2.

Gorlice

4

5

8

3.

Krosno 2005/06 I

2

1

7

4.

Krościenko Wyżne

6

5

5

5.

Iskrzynia

2

4

4

6.

Jasienica Rosielna

2

7

2

GRUPA B

Miejsce

Zespół

Gole strzelone

Gole stracone

Punkty

1.

Domaradz

4

1

10

2.

Krosno 2007

6

2

8

3.

Blizne

9

5

7

4.

Kopytowa

2

1

7

5.

Krosno 2005/06 II

2

9

4

6.

Haczów II

0

5

3


Strzelcy:
Liput, Krok x5,
Przepióra, Remiec x4,
Klasa, Gancarz, Książkiewicz, Buczyński, Prugar, Filar, Froń x2
Wojtuń, Kacper Borowicz, Pigoń, M. Janusz, Grzesik, Głód, Wójtowicz, Rygiel, Telesz, Rysz, Paczosa, Długosz, Śmigiel x1 



Przypomnienie zasad uczestnictwa oraz harmonograu gier.

-Rodzic jest zobowiązany przed każdą kolejką Ligi zgłosić trenerowi prowadzącemu ewentualną nieobecność dziecka. Jest to szalenie istotne z punktu widzenia przeprowadzenia całości rozgrywek. Niektóre zespoły są bardzo liczne i tutaj pojedyncze nieobecności nie mają na nic wpływu, zaś w zespołach, których kadra liczy 7-10 zawodników mogą przy zbyt małej ilości zawodników wcale nie wystąpić zabierając szansę gry sobie i przeciwnikom. Dlatego apelujemy o wysoką odpowiedzialność w tym aspekcie. Każdą nieobecność zgłaszamy trenerowi wcześniej, a także mimo wszystko staramy się być obecni. Terminy spotkań podawane są znacznie wcześniej, rodzic ma możliwość się zorganizować. Poza tym gramy tylko w weekendy. Pierwsze dwa spotkania to niedziele, tym łatwiej o wolny czas i poświęcenie go dla dziecka!

- zbiórka wszystkich zespołów zaplanowana jest zawsze na 30 minut przed pierwszym meczem danej kategorii (kategoria 2009 i młodsi o 7:45, 2008/07 o 13:00, zaś 2005/06 o 16:45).

- po przybyciu na obiekt dziecko pozostaje pod opieką osoby dorosłej rodzica/ opiekuna. Prosimy, aby dzieci się nie rozbiegały tylko w spokoju czekały na zakończenie wcześniejszej kategorii co pozwoli utrzymać porządek!

- przed meczem grupa zbiera się przy trenerze lub kierowniku (osoba wyznaczona spośród rodziców, notująca skrupulatnie wyniki zespołu i strzelców, a także pomagająca trenerowi w opiece nad grupą). Na niektórych spotkaniach z Ligą może zdarzyć się, że trener będzie nieobecny (ślub, ważne obowiązki zawodowe, itp.). Wtedy wyjątkowo rolę trenera przejmuje kierownik, który zna dzieci i prowadzi podczas meczu zachowując się identycznie jak trener- nie podpowiada dzieciom, nie krytykuje ich decyzji, robi zmiany tak, aby dzieci grały po równo, stara się motywować i chwalić.

- przed każdym meczem zespół robi kółeczko, kapitan wymawia nazwę miejscowości i grupa wykonuje okrzyk „HEJ”.

- po każdym meczu dzieci ustawiają się za trenerem i przechodzą, aby przybić z przeciwnikiem „piątki”.

- po zakończeniu meczu dziecko wraca pod opiekę rodzica/opiekuna, gdyż trenerzy będą zaangażowani w pomoc w prowadzeniu innych zespołów i pomocy organizacyjnej. Czas pomiędzy meczami powinien być poświęcony na odpoczynek, picie, zjedzenie czegoś drobnego i obserwacje innych zespołów. Zależy nam również, aby grupa w przerwach siedziała RAZEM, tak aby było widać, że jest prawdziwym mistrzowskim, zgranym zespołem!

- po ostatnich meczach kategorii wykonujemy pamiątkowe zdjęcie wszystkich dzieci z trenerami i kierownikami!
- dziecko pozostaje podczas turnieju pod opieką rodzica/opiekuna

- występ dziecka w Lidze oznacza akceptowanie warunków regulaminu dołączonego do karty zgłoszeniowej i oznacza, że rodzic go akceptuje.

Celem Vivio Ligi Lokalizacji jest danie możliwości gry WSZYSTKIM DZIECIOM , a także przegląd zawodników i wybranie tych najbardziej utalentowanych do reprezentacji Akademii, które trenują w Krośnie i reprezentują nas na arenie ogólnopolskiej. Perspektywa wyróżnienia dziecka powinna być dla wszystkich motorem napędowym do lepszej systematyki i świadomego treningu dziecka, które ma CEL i dąży do niego! 

Jednak najważniejszą rzeczą jest traktowanie Vivio Ligi Lokalizacji jako zabawy i okazji do miłego spędzenia czasu!
Wynik nie może być stawiany na pierwszym miejscu. Prosimy rodziców o wysoką świadomość i wspieranie dziecka.
Wywieranie SZKODLIWEJ presji może zabić w dziecku radość, która powinna płynąć z gry. Prosimy rodziców o obiektywne spojrzenie na faktyczne i aktualne możliwości dziecka i doceniać to, że dziecko po prostu „chce” i na pewno się stara z całych sił!
Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa dziecka w rozgrywkach była deklaracja rodziców i opiekunów, że nie będą podpowiadać i "sterować" zawodnikiem podczas gry dając mu możliwość samodzielnego myślenia i zbierania na tej podstawie doświadczenia (oceną i podpowiedziami zajmą się trenerzy po każdym meczu, zejściu na odpoczynek i zajęciach treningowych w tygodniu).
Dodatkowo każdy rodzic/opiekun oraz trener ma całkowity zakaz komentowania i krytykowania decyzji sędziów, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafią!
Pamiętajmy! Błędy przytrafiają się każdemu, a Liga Lokalizacji to rozgrywki dla MAŁYCH DZIECI, a nie mistrzostwa świata!
Pamiętaj również o tym, że motywowaniem dziecka zyskasz w jego rozwoju znacznie więcej niż krytykowaniem, zaś ciągłym okazywaniem niezadowolenia zniszczysz motywację do trenowania i uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu!

Skrócony regulamin gry. 
Regulamin zgodny z ogólnymi zasadami gry w piłkę nożną w świetle przepisów PZPN.
Długość trwania meczu 12 minut.
Gramy 5+1.
Auty gramy nogą zza boiska, można piłkę zagrać górą, z wyjątkiem bezpośrednich strzałów w kierunku bramki.
Bramkarz wznawia grę ręką.
Szefem na boisku jest sędzia.

Vivio Liga Lokalizacji to:
41 zespołów! 
3 kategorie wiekowe!
Gra na 3 boiskach równocześnie!
W każdym dniu 132 mecze!
1584 minut czystej gry!
Obszerne video i foto relacje!
Wywiady z dziećmi, rodzicami i trenerami!
Nagrody!
Statuetki!
Medale!
Dyplomy!
Puchary!
Piękne wspomnienia!
Rozwój dziecka!

PIĘKNA PIŁKARSKA PRZYGODA PRZED NAMI!

PARTNERAMI GŁÓWNYMI ROZGRYWEK SĄ FIRMY
VIVIO,
KROSAGRO,
STALIMPEX.

PATRONAT NAD ROZGRYWKAMI SPRAWUJĄ:
MIASTO KROSNO,
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KROŚNIE,
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GORLICACH
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W KROŚNIE,
GMINY:
CHORKÓWKA,
DOMARADZ,
HACZÓW,
IWONICZ ZDRÓJ,
JASIENICA ROSIELNA,
KROŚCIENKO WYŻNE,
RYMANÓW.

PATRONI MEDIALNI:
NOWINY
NOWINY24.PL
TELEKROSNO
TERAZKROSNO.PL
RY-SA
CHORKÓWKA.NET
RYMANOWIAK.PL

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ KOLEGIUM SĘDZIÓW KROSNO.

Zapraszamy na obozy!

Harmonogramy gier VIVIO Ligi Lokalizacji Akademii!

Kategoria 2009 i młodsi
GRUPA „A”
1. GORLICE
2. JABŁONICA POLSKA
3. ISKRZYNIA
4. GRABOWNICA STARZEŃSKA
5. KROSNO 2010
Wszystkie mecze na boisku A

Terminarz:
8:15 Jabłonica Polska- Krosno 2010
8:30 Iskrzynia- Grabownica Starzeńska
8:45 Krosno 2010- Iskrzynia
9:00 Gorlice- Jabłonica Polska
9:15 Iskrzynia- Gorlice
9:30 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010
9:45 Gorlice- Grabownica Starzeńska
10:00 Jabłonica Polska- Iskrzynia
10:15 Jabłonica Polska- Grabownica Starzeńska
10:30 Gorlice- Krosno 2010
rewanże:
10:45 Jabłonica Polska- Krosno 2010
11:00 Iskrzynia- Grabownica Starzeńska
11:15 Krosno 2010- Iskrzynia
11:30 Gorlice- Jabłonica Polska
11:45 Iskrzynia- Gorlice
12:00 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010
12:15 Gorlice- Grabownica Starzeńska
12:30 Jabłonica Polska- Iskrzynia
12:45 Jabłonica Polska- Grabownica Starzeńska
13:00 Gorlice- Krosno 2010

GRUPA „B”
1. DOMARADZ
2. BLIZNE
3. RYMANÓW
4. GORLICE II
5. KROSNO 2010/11
Wszystkie mecze na boisku B

Terminarz
8:15 Blizne- Krosno 2010/11
8:30 Rymanów- Gorlice II
8:45 Krosno 2010/11- Rymanów
9:00 Domaradz- Blizne
9:15 Rymanów- Domaradz
9:30 Gorlice II- Krosno 2010/11
9:45 Domaradz- Gorlice II
10:00 Blizne- Rymanów
10:15 Gorlice II- Blizne
10:30 Krosno 2010/11- Domaradz
rewanże:
10:45 Blizne- Krosno 2010/11
11:00 Rymanów- Gorlice II
11:15 Krosno 2010/11- Rymanów
11:30 Domaradz- Blizne
11:45 Rymanów- Domaradz
12:00 Gorlice II- Krosno 2010/11
12:15 Domaradz- Gorlice II
12:30 Blizne- Rymanów
12:45 Gorlice II- Blizne
13:00 Krosno 2010/11- Domaradz

GRUPA „C”
1. KROSNO 2009
2. KROSNO 2009 II
3. KOPYTOWA
4. HACZÓW
5. ŁĘKI DUKIELSKIE
Wszystkie mecze na boisku C

Terminarz
8:15 Krosno 2009 II- Łęki Dukielskie
8:30 Kopytowa- Haczów
8:45 Łęki Dukielskie- Kopytowa
9:00 Krosno 2009- Krosno 2009 II
9:15 Kopytowa- Krosno 2009
9:30 Haczów- Łęki Dukielskie
9:45 Krosno 2009- Haczów
10:00 Krosno 2009 II- Kopytowa
10:15 Haczów- Krosno 2009 II
10:30 Łęki Dukielskie- Krosno 2009
rewanże:
10:45 Krosno 2009 II- Łęki Dukielskie
11:00 Kopytowa- Haczów
11:15 Łęki Dukielskie- Kopytowa
11:30 Krosno 2009- Krosno 2009 II
11:45 Kopytowa- Krosno 2009
12:00 Haczów- Łęki Dukielskie
12:15 Krosno 2009- Haczów
12:30 Krosno 2009 II- Kopytowa
12:45 Haczów- Krosno 2009 II
13:00 Łęki Dukielskie- Krosno 2009

Kategoria 2007/08
Grupa „A”
1. Gorlice
2. Haczów
3. Jasienica Rosielna
4. Krosno 2007
5. Jabłonica Polska
6. Trześniów
7. Szebnie

Grupa ”B”
1. Krosno 2008
2. Iskrzynia
3. Kopytowa
4. Zręcin
5. Jasionów
6. Grabownica Starzeńska
7. Iwonicz

1 kolejka gier (grupa A)
13:30 Haczów- Szebnie (boisko A)
13:30 Jasienica Rosielna- Trześniów (boisko B)
13:30 Krosno 2007- Jabłonica Polska (boisko C )

2 kolejka gier (grupa B)
13:45 Iskrzynia- Iwonicz (boisko A)
13:45 Kopytowa- Grabownica Starzeńska (boisko B)
13:45 Zręcin- Jasionów (boisko C )

3 kolejka gier (grupa A)
14:00 Trześniów- Krosno 2007 (boisko A)
14:00 Szebnie- Jasienica Rosielna (boisko B)
14:00 Gorlice- Haczów (boisko C )

4 kolejka gier (grupa B)
14:15 Grabownica Starzeńska- Zręcin (boisko A)
14:15 Iwonicz- Kopytowa (boisko B)
14:15 Krosno 2008- Iskrzynia (boisko C )

5 kolejka gier (grupa A)
14:30 Jasienica Rosielna- Gorlice (boisko A)
14:30 Krosno 2007- Szebnie (boisko B)
14:30 Jabłonica Polska- Trześniów (boisko C )

6 kolejka gier (grupa B)
14:45 Kopytowa- Krosno 2008 (boisko A)
14:45 Zręcin- Iwonicz (boisko B)
14:45 Jasionów- Grabownica Starzeńska (boisko C )

7 kolejka gier (grupa A)
15:00 Szebnie- Jabłonica Polska (boisko A)
15:00 Gorlice- Krosno 2007 (boisko B)
15:00 Haczów- Jasienica Rosielna (boisko C )

8 kolejka gier (grupa B)
15:15 Iwonicz- Jasionów (boisko A)
15:15 Krosno 2008- Zręcin (boisko B)
15:15 Iskrzynia- Kopytowa (boisko C )

9 kolejka gier (grupa A)
15:30 Krosno 2007- Haczów (boisko A)
15:30 Jabłonica Polska- Gorlice (boisko B)
15:30 Trześniów- Szebnie (boisko C )

10 kolejka gier (grupa B)
15:45 Zręcin- Iskrzynia (boisko A)
15:45 Jasionów- Krosno 2008 (boisko B)
15:45 Grabownica- Iwonicz (boisko C )

11 kolejka gier (grupa A)
16:00 Gorlice- Trześniów (boisko A)
16:00 Haczów- Jabłonica Polska (boisko B)
16:00 Jasienica Rosielna- Krosno 2007 (boisko C )

12 kolejka gier (grupa B)
16:15 Krosno 2008- Grabownica Starzeńska (boisko A)
16:15 Iskrzynia- Jasionów (boisko B)
16:15 Kopytowa- Zręcin (boisko C )

13 kolejka gier (grupa A)
16:30 Jabłonica Polska- Jasienica Rosielna (boisko A)
16:30 Haczów- Trześniów (boisko B)
16:30 Szebnie- Gorlice (boisko C )

14 kolejka gier (grupa B)
16:45 Jasionów- Kopytowa(boisko A)
16:45 Iskrzynia- Grabownica Starzeńska (boisko B)
16:45 Iwonicz- Krosno 2008 (boisko C )

Kategoria 2005/06
Grupa „A”
1. Gorlice
2. Krosno 2005/06 I
3. Haczów I
4. Iskrzynia
5. Jasienica Rosielna
6. Krościenko Wyżne

Grupa „B”
1. Krosno 2007
2. Krosno 2005/06 II
3. Haczów II
4. Domaradz
5. Kopytowa
6. Blizne

1 kolejka gier (grupa A)
17:15 Gorlice- Krościenko Wyżne (boisko A)
17:15 Krosno 2005/06 I- Jasienica Rosielna (boisko B)
17:15 Haczów I- Iskrzynia (boisko C )

2 kolejka gier (grupa B)
17:30 Krosno 2007- Blizne (boisko A)
17:30 Krosno 2005/06 II- Kopytowa (boisko B)
17:30 Haczów II- Domaradz (boisko C )

3 kolejka gier (grupa A)
17:45 Krościenko Wyżne- Iskrzynia (boisko A)
17:45 Jasienica Rosielna- Haczów I (boisko B)
17:45 Gorlice- Krosno 2005/06 I (boisko C )

4 kolejka gier (grupa B)
18:00 Blizne- Domaradz (boisko A)
18:00 Kopytowa- Haczów II (boisko B)
18:00 Krosno 2007- Krosno 2005/06 II (boisko C )

5 kolejka gier (grupa A)
18:15 Krosno 2005/06 I- Krościenko Wyżne (boisko A)
18:15 Haczów I- Gorlice (boisko B)
18:15 Iskrzynia- Jasienica Rosielna (boisko C )

6 kolejka gier (grupa B)
18:30 Krosno 2005/06 II- Blizne (boisko A)
18:30 Haczów II- Krosno 2007 (boisko B)
18:30 Domaradz- Kopytowa (boisko C )

7 kolejka gier (grupa A)
18:45 Krościenko Wyżne- Jasienica Rosielna (boisko A)
18:45 Gorlice- Iskrzynia (boisko B)
18:45 Krosno 2005/06 I- Haczów I (boisko C )

8 kolejka gier (grupa B)
19:00 Blizne- Kopytowa (boisko A)
19:00 Krosno 2007- Domaradz (boisko B)
19:00 Krosno 2005/06 II- Haczów II (boisko C )

9 kolejka gier (grupa A)
19:15 Haczów I- Krościenko Wyżne (boisko A)
19:15 Iskrzynia- Krosno 2005/06 I (boisko B)
19:15 Jasienica Rosielna- Gorlice (boisko C )

10 kolejka gier (grupa B)
19:30 Haczów II- Blizne (boisko A)
19:30 Domaradz- Krosno 2005/06 II (boisko B)
19:30 Kopytowa- Krosno 2007 (boisko C )

Do zobaczenia jutro! Pamiętajmy: Liczy się dobra zabawa!

Polub nas na fb :)

Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: