facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

VIVIO LIGA LOKALIZACJI AKADEMII W GORLICACH ZA NAMI!

06/29/17

Jesteśmy po drugiej serii gier, która odbyła się w Gorlicach!
Za nami wspaniały turniej, który obfitował w ogrom pozytywnych emocji!
Pragniemy Państwa zaprosić do zapozniania się z wynikami, strzelcami, tabelami oraz układem nowych grup siłowych, które będę obowiązywać od trzeciej kolejki Ligi w Domaradzu (30 lipca).
Zapraszamy!

Nie widzieliście jeszcze fotek z Gorlic? KLIKNIJ

KATEGORIA 2009 i młodsi

GRUPA A
Jabłonica Polska- Krosno 2010 8-0  (Szuba x2, Najbar x3, Frydrych x2, Błaż)
Iskrzynia- Grabownica  Starzeńska 3-0 ( Flisak, Pigoń, Gronkiewicz)
Krosno 2010- Iskrzynia 1-2 (Sowa; Filak, Gronkiewicz)
Gorlice- Jabłonica Polska 1-1 (E.Bernardyn; Najbar)
Iskrzynia- Gorlice 1-3 (Filak; Ignar x2, Bernardyn E.)
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010 0-2 (Sowa, Wais)
Gorlice- Grabownica Starzeńska 2-0 (E.Bernardyn, Ignar)
Jabłonica Polska- Iskrzynia 1-0 (Najbar)
Jabłonica Polska- Grabownica Starzeńska 4-0 (Najbar x3, Szuba)
Gorlice- Krosno 2010 3-1 (Osikowicz, bernardyn A.,Bernardyn E.; Fąfara)

Rewanże:
Jabłonica Polska- Krosno 2010 2-1 (Najbar, Frydrych; Janocha)
Iskrzynia- Grabownica  Starzeńska 3-0 (Gronkiewicz x2, Filak)
Krosno 2010- Iskrzynia 0-1 (Szmyd)
Gorlice- Jabłonica Polska 1-3 (Zapłata; Najbar x2, Filak)
Iskrzynia- Gorlice 0-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010 0-1 (Janocha)
Gorlice- Grabownica Starzeńska 2-0 (Zapłata, Bernardyn)
Jabłonica Polska- Iskrzynia 3-1 (Najbar x2, Szuba; Szmyd)
Jabłonica Polska- Grabownica Starzeńska 4-0 (Najbar x2, T.Najbar, Szuba)
Gorlice- Krosno 2010 3-0 (sam, Bernardyn A, Bernardyn E)

 

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Jabłonica Polska

46

58

6

2.

Gorlice

33

30

12

3.

Iskrzynia

21

18

20

4.

Krosno 2010

13

9

37

5.

Grabownica Starzeńska

3

2

42

 

GRUPA B
Blizne- Krosno 2010/11 9-0 ( Żyła x7, Chęć, Chromiak)

Rymanów- Gorlice II 3-2 (Kamiński x3)
Krosno 2010/11- Rymanów 2-4 (Telesz, Stanok; Kamiński x2, Ziemba, Wilk)
Domaradz- Blizne 2-2 (Bryś, Janusz F; Chęć,Żyła)
Rymanów- Domaradz 0-4 (Bober x2, Janusz F, Bryś)
Gorlice II- Krosno 2010/11 3-0 (Świeca, Tenerowicz, Smoła)
Domaradz- Gorlice II 4-0 (Gierlach x2, Janusz F, Janusz A)
Blizne- Rymanów  3-0 (Kostur, Chromiak, Pełdiak)
Gorlice II- Blizne 0-2 (Chromiak, Żyła)
Krosno 2010/11- Domaradz 0-3 (Wojtaszek, Gierlach, Bober)

Rewanże:
Blizne- Krosno 2010/11 10-0 (Wątróbski x5, Żyła x2, Chromiak x2, Froń)
Rymanów- Gorlice II  1-2 (Kamiński; Haluch,Korzeń)
Krosno 2010/11- Rymanów 2-5 (Telesz x2; Kamiński x4, Bieniek)
Domaradz- Blizne 3-0 (Janusz F x2, Janusz A)
Rymanów- Domaradz 0-5 (Urban, Janusz A, Janusz F x2, Bober)
Gorlice II- Krosno 2010/11 2-1 (Konieczny, Smoła; Telesz)
Domaradz- Gorlice II 3-0 (Gierlach, A.Janusz, Urban)
Blizne- Rymanów 0-0
Gorlice II- Blizne 0-4 (Żyła x3 Nopaj)
Krosno 2010/11- Domaradz 0-1(F. Janusz)

 

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Domaradz

44

49

4

2.

Blizne

29

42

9

3.

Rymanów

27

31

25

4.

Gorlice II

13

13

38

5.

Krosno 2010/2011

1

8

67

 

GRUPA C
Krosno 2009 II- Łęki Dukielskie 0-2 (Głód, Kostecki)

Kopytowa- Haczów 1-0 (Tłuściak)
Łęki Dukielskie- Kopytowa 0-1 (Gierlicki)
Krosno 2009- Krosno 2009 II 7-0 (Krauz x2, Albrycht x3, Pelczar, Kosiba)
Kopytowa- Krosno 2009 0-3 (Kosiba, Pelczar, Przybyła)
Haczów- Łęki Dukielskie 3-1 (Szpiech, Dąbrowski,Przybyłowski; Kostecki)
Krosno 2009- Haczów 3-0 (Krauz x2, Albrycht)
Krosno 2009 II- Kopytowa 2-0 (Zajdel x2)
Haczów- Krosno 2009 II 0-0
Łęki Dukielskie- Krosno 2009 0-3 (Albrycht x2, Dembiczak)

Rewanże:
Krosno 2009 II- Łęki Dukielskie  1-0 (Naczas F)
Kopytowa- Haczów 1-1 (Tłuściak; Szpiech)
Łęki Dukielskie- Kopytowa  2-1 (Głód x2; Tłuściak)
Krosno 2009- Krosno 2009 II 5-0 (Albrycht x2, Kosiba, Krauz)
Kopytowa- Krosno 2009 0-2 (Albrycht x2)
Haczów- Łęki Dukielskie 2-1 (Pojnar,Ziemiański; Głód)
Krosno 2009- Haczów 1-0 (Albrycht)
Krosno 2009 II- Kopytowa 2-2 (Janowski,Soboń; Kozubal F, Kozubal G)
Haczów- Krosno 2009 II 0-0
Łęki Dukielskie- Krosno 2009 0-3 (Dembiczak, Przybyła, Albrycht)

 

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2009

48

58

0

2.

Haczów

23

15

19

3.

Krosno 2009 II

19

12

28

4.

Kopytowa

14

10

30

5.

Łęki Dukielskie

8

7

25

 


STRZELCY
29- Najbar
22- Albrycht
19- Kamiński
15- Żyła
12- Janusz F
11- Kosiba
10- Janusz A, Szuba
9- Krauz, Bernardyn
8- Frydrych, Bober
7-Zapłata, Chromiak
6-Pelczar D, Urban, Gierlach, Telesz,Tłuściak
5- Szmyd, T.Najbar , Szpiech,Dembiczak,Przybyła, Gronkiewicz, Wątróbski
4- M.Błaż, Augustyn, Kostur, Wilk, Bieniek, Filak, Głód
3- Chwaleba, Szerszeń, Dąbrowski, Bryś, Ignar, Smoła, Kostecki,
2- Rączka, Terlecki, Zawojski, Kostka, Nogaj, Osikowicz, Kozubal G, Naczas F, Chęć, Zajdel M, Janocha, Sowa,
1- Ziemiański, Pojnar, Fejdasz, Zawada,Szczerba, Dżoń, Słój, Pytlarz, Kozubal F, Piórkowski, Naczas Y, Chudzik, Flis, Pelczar K, Błaż O, Pigoń, Wais, Bernardyn, Fąfara, Stanok, Ziemba, Tenerowicz, Świeca,Pełdiak, Wojtaszek, Froń, Korzeń, Hałuch, Nopaj, Gierlicki, Janowski, Przybyłowski

UKŁAD NOWYCH GRUP (siłowych)
Mistrzostwa Świata

1.Jabłonica Polska
2.Domaradz
3.Krosno 2009
4.Gorlice
5. Blizne

Mistrzostwa Europy
1.Haczów
2.Rymanów
3.Iskrzynia
4.Krosno 2009 II
5. Kopytowa

Liga Mistrzów
1.Grabownica
2.Krosno2010
3.Krosno 2010/11
4. Łęki Dukielskie
5. Gorlice II

KATEGORIA 2007/2008

1 kolejka gier
Haczów- Szebnie 2-0 (Ekiert x2)
Jasienica- Trześniów 1-1 (Fiejdasz; Bogaczewicz)
Krosno 2007- Jabłonica Polska 1-0 (Balon)

2 kolejka gier
Iskrzynia- Iwonicz 0-0
Kopytowa- Grabownica Starzeńska 0-1 (Skrabalak)
Zręcin- Jasionów 0-1 (Konopka)

3 kolejka gier
Trześniów- Krosno 2007 0-0
Szebnie- Jasienica Rosielna 0-3 (Śnieżek, Fiejdasz,Żółkiewicz)
Gorlice- Haczów 0-0

4 kolejka gier
Grabownica Starzeńska- Zręcin 0-0
Iwonicz- Kopytowa 0-1  (Grzesik)
Krosno 2008- Iskrzynia 1-0 (Śmietana)

5 kolejka gier
Jasienica Rosielna- Gorlice 0-2 (Wójck, Gogola)
Krosno 2007- Szebnie 0-1 (Solender)
Jabłonica Polska- Trześniów 1-2 (Jurasz; Bogaczewicz, Szymański)

6 kolejka gier
Kopytowa- Krosno 2008 0-4 (Frydrych x2, Trybus, Krówka)
Zręcin- Iwonicz 2-0 (Wilk, Szuba)
Jasionów- Grabownica Starzeńska 0-0

7 kolejka gier
Szebnie- Jabłonica Polska 0-1 (Jurasz)
Gorlice- Krosno 2007 0-0
Haczów- Jasienica Rosielna 1-0 (Ekiert)

8 kolejka gier
Iwonicz- Jasionów 0-0
Krosno 2008- Zręcin 2-1 (Głowiński, Śmietana; Wilk)
Iskrzynia- Kopytowa 0-0

9 kolejka gier
Krosno 2007- Haczów 0-3 (Ekiert, Prugar x2)
Jabłonica Polska- Gorlice 0-0
Trześniów- Szebnie 1-0 (Szymański)

10 kolejka gier
Zręcin- Iskrzynia 0-3 (Folta, Szmyd, Inglot)
Jasionów- Krosno 2008 0-0
Grabownica- Iwonicz 2-1 (Skrabalak x2; Wajs)

11 kolejka gier
Gorlice- Trześniów 0-2 (Szymański, Opaliński)
Haczów- Jabłonica Polska 0-0
Jasienica Rosielna- Krosno 2007 0-0

12 kolejka gier
Krosno 2008- Grabownica Starzeńska 1-0 (Leśniak)
Iskrzynia- Jasionów 0-0
Kopytowa- Zręcin 1-0 (Grzesik)

13 kolejka gier
Jabłonica Polska- Jasienica Rosielna 2-0 ( Jurkiewicz, Jurasz)
Haczów- Trześniów 2-0 (Prugar, Rogalski)
Szebnie- Gorlice 1-0 (Piękoś)

14 kolejka gier
Jasionów- Kopytowa  0-1 (Forystek)
Iskrzynia- Grabownica Starzeńska 2-1 (sam,Wroniak; Marszałek)
Iwonicz- Krosno 2008 0-4 (Wyżkiewicz, Trybus, Krówka, Głowiński)

                                                                                   GRUPA A

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów

20

12

6

2.

Trześniów

17

7

6

3.

Krosno 2007

16

4

5

4.

Jasienica Rosielna

15

7

6

5.

Gorlice

13

5

6

6.

Szebnie

13

6

8

7.

Jabłonica Polska

12

8

10

GRUPA B

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2008

29

23

4

2.

Iskrzynia

20

12

5

3.

Kopytowa

18

7

12

4.

Grabownica

17

9

7

5.

Zręcin

10

6

15

6.

Jasionów

9

3

8

7.

Iwonicz

9

6

15

 

STRZELCY
5 goli – Julia Jurasz
4 gole – Forystek, Śmietana, Krówka, Ekiert
3 gole – Piekoś, Wajs, Szmyd, Konopka, Frydrych, Fiejdasz, Skrabalak, Szymański, Prugar
2 gole- Kwolek, Lewicki, Rysz, Węgrzyn, Kaczor, Długosz, Chrobak, Leśniak, Jurkiewicz, Inglot, Gogola, Bogaczewicz, Grzesik, Trybus, Głowiński,
1 gol – Krzanowski, Matula, Zwierz, Wronicki, Janas, Zgłobicki, Trześniowska, Gorczyca, Gierlach, Korab, Ziębka, Włodyka, Przybyła, Bęben, Półchłopek, Sajdak, Balon, Śnieżek, Żółkiewicz, Solender, Szuba, Wójcik, Folta, Opaliński, Rogowski, Marszałek, Wyżkiewicz

UKŁAD NOWYCH GRUP (siłowych)
Mistrzostwa Świata
1.Haczów
2.Krosno 2008
3.Trześniów
4.Iskrzynia
5.Krosno 2007
6.Kopytowa
7.Grabownica

Mistrzostwa Europy
1.Jasienica Rosielna
2.Gorlice
3.Zręcin
4.Szebnie
5.Jasionów
6.Jabłonica Polska
7.Iwonicz

KATEGORIA 2005/2006
1 kolejka gier
Gorlice- Krościenko Wyżne 2-1 (Przepióra, Mazur; Liput)
Krosno 2005/06 I - Jasienica Rosielna 1-1 (Delimata; Woźniacki)
Haczów I- Iskrzynia 1-0 (Wójtowicz)

2 kolejka gier
Krosno 2007- Blizne 1-0 (Czekański)
Krosno 2005/06 II – Kopytowa 0-1 (Buczyński)
Haczów II- Domaradz 1-1 (Boczar; Kozak)

3 kolejka gier
Krościenko Wyżne- Iskrzynia 2-1 (Zabojak,Liput; Folta)
Jasienica Rosielna- Haczów I 0-3 (Prugar x2, Wójtowicz)
Gorlice- Krosno 2005/06 I 1-0 (Mazur)

4 kolejka gier
Blizne- Domaradz 0-0
Kopytowa- Haczów 2-0 (Paszek x2)
Krosno 2007- Krosno 2005/06 II 1-0 (sam.)

5 kolejka gier
Krosno 2005/06 I - Krościenko Wyżne 0-3 (Sajdak x2, Liput)
Haczów I- Gorlice 2-0 (Wójtowicz x2)
Iskrzynia- Jasienica Rosielna 0-0

6 kolejka gier
Krosno 2005/06 II – Blizne 0-2 (Krok, Woś)
Haczów II- Krosno 2007 0-2 (Borowicz Kuba, Czekański)
Domaradz- Kopytowa 2-0 (Stanisławczyk x2)

7 kolejka gier
Krościenko Wyżne- Jasienica Rosielna 1-0 (Frydrych)
Gorlice- Iskrzynia 1-0 (Przepióra)
Krosno 2005/06 I - Haczów I 0-4 (Prugar x2, Wójtowicz, Klasa)

8 kolejka gier
Blizne- Kopytowa 3-0 (Krok x2, Wrona)

Krosno 2007- Domaradz 1-0 (Gancarz)
Krosno 2005/06 II - Haczów II 1-0 (Świętnicki)

9 kolejka gier
Haczów I- Krościenko Wyżne 5-0 (Klasa x2, Prugar x2, Rygiel)
Iskrzynia- Krosno 2005/06 I 2-0 (Boczar, Pigoń)
Jasienica Rosielna- Gorlice 1-1 (Walczak, Przepióra)

10 kolejka gier
Haczów II- Blizne 0-4 (Krok x2, Remiec,  Kłodowski)
Domaradz- Krosno 2005/06 II 0-1 (Świętnicki)
Kopytowa- Krosno 2007 0-3 (Uliasz, Filar, Gancarz)

                                                                                  GRUPA A

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów I

26

22

1

2.

Gorlice

18

9

9

3.

Krościenko

14

12

12

4.

Iskrzynia

8

7

8

5.

Krosno 05/06 I

8

3

12

6.

Jasienica Rosielna

5

4

13

GRUPA B

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2007

23

14

2

2.

Blizne

17

18

6

3.

Domaradz

15

7

4

4.

Kopytowa

13

5

9

5.

Krosno 05/06 II

10

4

13

6.

Haczów II

4

1

15


STRZELCY
10 goli – Krok
8 goli – Liput, Prugar
7- Przepióra
6 – Wójtowicz
5- Remiec, Klasa
4- Gancarz
3- Buczyński, Filar
2- Książkiewicz, Froń, Pigoń, Rygiel, Mazur, Czekański, Boczar, Sajdak, Stanisławczyk, Świętnicki
1- Wojtuń, Borowicz Kacper, Borowicz Kuba, Janusz, Grzesik, Głód, Telesz, rysz, Paczosa, Długosz, Śmigiel, Delimata, Wożniacki, Kozak, Zabojak, Folta, Paszek, Woś, Frydrych, Wrona, Walczak, Kłodowski, Uliasz

Mistrzostwa Świata
1.Haczów I
2.Krosno 2007
3.Gorlice
4.Blizne
5.Krościenko
6.Domaradz

Mistrzostwa Europy
1.Iskrzynia
2.Kopytowa
3.Krosno 2005/06 I
4.Krosno 2005/6 II
5. Jasienica Rosielna
6. Haczów II

Kilka słów po spotkaniu w Gorlicach, Jakub Popielarz:
"Za nami bardzo udane spotkanie z naszymi rozgrywkami. Wysoki poziom organizacji oraz stale rosnący poziom umiejętności dzieci dają nam to "COŚ", z czego wszyscy chcemy korzystac. Widac, ze cale rodziny traktują nasze turnieje jako odskocznie od zycia codziennego. Forma pikniku, stawianie przede wszystkim na zabawe i mila, rodzinna atmosferę tworzą wokół Ligi niesamowicie pozytywną aurę.
Mam nadzieje, ze opalanie się na kocyku i obserwowanie gry dzieci daje niezliczoną ilość endorfin!

Jesteśmy po dwoch kolejkach Ligi. Teraz nastąpi podzial zespolow na grupy silowe, dopasowane poziomem, co wyrowna szanse zespolow. Od kolejnego spotkania w Domaradzu wszystkie mecze stana sie bardzo zaciete i wyrownane.
Z tego miejsca pragne podkreslic i pochwalic super zachowanie rodzicow! Zachowanie dystansu do gry i przede wszystkim chwalenie dzieci daja im uczucie bezpieczeństwa oraz mozliwosc swobodnej gry bez zbednej presji.
Na wielkie brawa zasluguja dziewczynki, dzieci najmłodsze oraz zawodnicy ktorzy rywalizują w kategoriach starszych, gdzie musza sie mierzyć z wieksza sila i szybkoscia przeciwnikow!
Pozdrowienia dla Jasia z Gorlic, ktory doznal urazu stawu skokowego. Janiu trzymaj sie! Cala Akademia jest z Toba.
Zapraszam na trzecia, na pewno niezwykle emocjonująca kolejkę, ktora odbedzie sie 30 lipca w Domaradzu!
Znając pozytywne nastawienie tamtejszych rodzicow wierze, ze turniej bedzie magiczny, przyjazny i mile wspominany!
Dziekuje zawodnikom, rodzicom, sedziom, kierownikom zespolow, dziewczynom Monice, Kasi i Zosi, speakerowi Wojtkowi, obsludze medycznej, wszystkim, ktorzy nam pomagaja i przede wszystkim TRENEROM, ktorzy w upale z wielka pasją prowadza Wasze dzieci!
Jesteście Wielcy.
Pozdrawiam."

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy Akademią, która stawia na dobrą zabawę i miłą atmosferę!
Zależy nam na wychowaniu dzieci poprzez sport, aby w przyszłości były one wyposażone w cechy, które pozwolą im osiągać założone cele w dorosłym życiu.
Jesteśmy pewni, że uczestnictwo w naszych treninach, obozach oraz gra w Vivio Lidze Lokalizacji napełni główki Waszych dzieci super wspomnieniami!

Do zobaczenia na trzeciej serii gier Ligi w Domaradzu! Spotykamy się w niedzielę 30 lipca!

Zależy nam na dobrej komunikacji na linii rodzice- trenerzy Akademii. W razie pytań, wątpliwości oraz problemów prosimy o kontakt z dyrektorem Jakubem Popielarzem (668-103-266, kapkrosno@gmail.com)

Zapraszamy na nasze obozy! Pozostało kilka wolnych miejsc na II turnus! Kliknij

 

 

 

 

 


Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: