facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

VIVIO LIGA LOKALIZACJI W DOMARADZU!

07/25/17

W najbliższą niedzielę 30 lipca rozegramy kolejną serię gier z naszą Vivio Ligą Lokalizacji!
Tym razem gospodarzem zawodów będzie Domaradz!
Rogrywki wkraczają w decydującą fazę. Po turnieju w Gorlicach nastąpił podział na tzw. grupy "siłowe". Od teraz każdy mecz będzie bardzo wyrównany i niezwykle zacięty! Każdy będzie mógł wygrać z każdym!
Poniżej informacje dotyczące niedzielnego spotkania.
Zapraszamy.

Niedzielne zmagania odbędą się na stadionie w Domaradzu.

Układ godzinowy rozgrywek nie ulega zmianie.
Godziny zbiórek poszczególnych kategorii:
2009 i młodsi 7:45
2008/07 13:00
2006/05 16:45.


Poniżej układ w poszczególnych grupach oraz rozpiska godzinowa gier

KATEGORIA 2009 i młodsi
Mistrzostwa Świata
1. JABŁONICA POLSKA
2. DOMARADZ
3. KROSNO 2009
4. GORLICE
5. BLIZNE

Terminarz:
8:15 Domaradz- Blizne
8:30 Krosno 2009- Gorlice
8:45 Jabłonica Polska- Blizne
9:00 Domaradz- Krosno 2009
9:15 Jabłonica Polska- Gorlice
9:30 Blizne- Krosno 2009
9:45 Jabłonica Polska- Krosno 2009
10:00 Gorlice- Domaradz
10:15 Jabłonica Polska- Domaradz
10:30 Gorlice- Blizne
rewanże:
10:45 Domaradz- Blizne
11:00 Krosno 2009- Gorlice
11:15 Jabłonica Polska- Blizne
11:30 Domaradz- Krosno 2009
11:45 Jabłonica Polska- Gorlice
12:00 Blizne- Krosno 2009
12:15 Jabłonica Polska- Krosno 2009
12:30 Gorlice- Domaradz
12:45 Jabłonica Polska- Domaradz
13:00 Gorlice- Blizne

Mistrzostwa Europy
1. HACZÓW
2. RYMANÓW
3. ISKRZYNIA
4. KROSNO 2009 II
5. KOPYTOWA


Terminarz
8:15 Rymanów- Kopytowa
8:30 Iskrzynia- Krosno 2009 II
8:45 Haczów- Kopytowa
9:00 Rymanów- Iskrzynia
9:15 Haczów-
Krosno 2009 II
9:30 Kopytowa- Iskrzynia
9:45 Haczów- Iskrzynia
10:00 Krosno 2009 II- Rymanów
10:15 Haczów- Rymanów
10:30 Krosno- Kopytowa
rewanże:
10:45 Rymanów- Kopytowa
11:00 Iskrzynia- Krosno 2009 II
11:15 Haczów- Kopytowa
11:30 Rymanów- Iskrzynia
11:45 Haczów- Krosno 2009 II
12:00 Kopytowa- Iskrzynia
12:15 Haczów- Iskrzynia
12:30 Krosno 2009 II- Rymanów
12:45 Haczów- Rymanów
13:00 Krosno 2009 II- Rymanów


Liga Mistrzów
1. GRABOWNICA STARZEŃSKA
2. KROSNO 2010
3. KROSNO 2010/11
4. ŁĘKI DUKIELSKIE
5. GORLICE II

Terminarz
8:15 Krosno 2010- Gorlice
8:30 Krosno 2010/11- Łęki Dukielskie
8:45 Grabownica Starzeńska- Gorlice II
9:00 Krosno 2010- Krosno 2010/11
9:15 Grabownica Starzeńska- Łęki Dukielskie
9:30 Gorlice II- Krosno 2010/11
9:45 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010/11
10:00 Łęki Dukielskie- Krosno 2010
10:15 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010
10:30 Łęki Dukielskie- Gorlice II
rewanże:
10:45 Krosno 2010- Gorlice
11:00 Krosno 2010/11- Łęki Dukielskie
11:15 Grabownica Starzeńska- Gorlice II
11:30 Krosno 2010- Krosno 2010/11
11:45 Grabownica Starzeńska- Łęki Dukielskie
12:00 Gorlice II- Krosno 2010/11
12:15 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010/11
12:30 Łęki Dukielskie- Krosno 2010
12:45 Grabownica Starzeńska- Krosno 2010
13:00 Łęki Dukielskie- Gorlice II


KATEGORIA 2008/07
Mistrzostwa Świata

1. HACZÓW
2. KROSNO 2008
3. TRZEŚNIÓW
4. ISKRZYNIA
5. KROSNO 2007
6. KOPYTOWA
7. GRABOWNICA STARZEŃSKA


Mistrzostwa Europy
1. JASIENICA ROSIELNA
2. GORLICE
3. ZRĘCIN
4. SZEBNIE
5. JASIONÓW
6. JABŁONICA POLSKA
7.  IWONICZ


1 kolejka gier (MŚ)
13:30 Krosno 2008- Grabownica Starzeńska (boisko A)
13:30 Trześniów- Kopytowa (boisko B)
13:30 Iskrzynia- Krosno 2007 (boisko C)

2 kolejka gier (ME)
13:45 Gorlice- Iwonicz (boisko A)
13:45 Zręcin- Jabłonica Polska (boisko B)
13:45 Szebnie- Jasionów (boisko C)

3 kolejka gier (MŚ)
14:00 Haczów- Grabownica Starzeńska (boisko A)
14:00 Krosno 2008- Krosno 2007 (boisko B)
14:00 Trześniów- Iskrzynia (boisko C)

4 kolejka gier (ME)
14:15 Jasienica Rosielna- Iwonicz (boisko A)
14:15 Gorlice- Jasionów (boisko B)
14:15 Zręcin- Szebnie (boisko C)


5 kolejka gier (MŚ)
14:30 Haczów- Kopytowa (boisko A)
14:30 Grabownica Starzeńska- Krosno 2007 (boisko B)
14:30 Krosno 2008- Trześniów (boisko C)

6 kolejka gier (ME)
14:45 Jasienica Rosielna- Jabłonica Polska (boisko A)
14:45 Iwonicz- Jasionów (boisko B)
14:45 Gorlice- Zręcin (boisko C)


7 kolejka gier (MŚ)
15:00 Haczów- Krosno 2007 (boisko A)
15:00 Kopytowa- Iskrzynia (boisko B)
15:00 Grabownica Starzeńska- Trześniów (boisko C)

8 kolejka gier (ME)
15:15 Jasienica Rosielna- Jasionów (boisko A)
15:15 Jabłonica Polska- Szebnie (boisko B)
15:15 Iwonicz- Zręcin (boisko C)


9 kolejka gier (MŚ)
15:30 Haczów- Iskrzynia (boisko A)
15:30 Krosno 2007- Trześniów (boisko B)
15:30 Kopytowa- Krosno 2008 (boisko C)

10 kolejka gier (ME)
15:45 Jasienica Rosielna- Szebnie (boisko A)
15:45 Jasionów- Zręcin (boisko B)
15:45 Jabłonica Polska- Gorlice (boisko C)

11 kolejka gier (MŚ)
16:00 Haczów- Trześniów (boisko A)
16:00 Iskrzynia- Krosno 2008 (boisko B)
16:00 Kopytowa- Grabownica Starzeńska (boisko C)

12 kolejka gier (ME)
16:15 Jasienica Rosielna- Zręcin (boisko A)
16:15 Szebnie- Gorlice (boisko B)
16:15 Jabłonica Polska- Iwonicz (boisko C)

13 kolejka gier (MŚ)
16:30 Haczów- Krosno 2008 (boisko A)
16:30 Iskrzynia- Grabownica Starzeńska (boisko B)
16:30 Krosno 2007- Kopytowa (boisko C)

14 kolejka gier (ME)
16:45 Jasienica Rosielna- Gorlice (boisko A)
16:45 Szebnie- Iwonicz (boisko B)
16:45 Jasionów- Jabłonica Polska (boisko C)

KATEGORIA 2006/05
Mistrzostwa Świata

1. Haczów
2. Krosno 2007
3. Gorlice
4. Blizne
5. Krościenko Wyżne
6. Domaradz


Mistrzostwa Europy
1. Iskrzynia
2. Kopytowa
3. Krosno 2005/06 I
4. Krosno 2005/06 II
5. Jasienica Rosielna
6. Haczów II


1 kolejka gier (MŚ)
17:15 Haczów- Domaradz (boisko A)
17:15 Krosno 2007- Krościenko Wyżne (boisko B)
17:15 Gorlice- Blizne (boisko C)

2 kolejka gier (ME)
17:30 Iskrzynia- Haczów II (
boisko A)
17:30 Kopytowa- Jasienica Rosielna (boisko B)
17:30 Krosno 2005/06 I- Krosno 2005/06 II (boisko C)

3 kolejka gier (MŚ)
17:45 Haczów- Krościenko Wyżne (boisko A)
17:45 Domaradz- Blizne (boisko B)
17:45 Krosno 2007- Gorlice (boisko C)

4 kolejka gier (ME)
18:00 Iskrzynia- Jasienica Rosielna (
boisko A)
18:00 Haczów II- Krosno 2005/06 II (boisko B)
18:00 Kopytowa- Krosno 2005/06 I (boisko C)

5 kolejka gier (MŚ)
18:15 Haczów- Blizne (boisko A)
18:15 Krościenko Wyżne- Gorlice (boisko B)
18:15 Domaradz- Krosno 2007 (boisko C)

6 kolejka gier (ME)
18:30 Iskrzynia- Krosno 2005/06 II (
boisko A)
18:30 Jasienica Rosielna- Krosno 2005/06 I (boisko B)
18:30 Haczów II- Kopytowa (boisko C)

7 kolejka gier (MŚ)
18:45 Haczów- Gorlice (boisko A)
18:45 Blizne- Krosno 2007 (boisko B)
18:45 Krościenko Wyżne- Domaradz (boisko C)

8 kolejka gier (ME)
19:00 Iskrzynia- Krosno 2005/06 I (
boisko A)
19:00 Krosno 2005/06 II- Kopytowa (boisko B)
19:00 Jasienica Rosielna- Haczów II (boisko C)

9 kolejka gier (MŚ)
19:15 Haczów- Krosno 2007 (boisko A)
19:15 Gorlice- Domaradz (boisko B)
19:15 Blizne- Krościenko Wyżne (boisko C)

10 kolejka gier (ME)
19:30 Iskrzynia- Kopytowa (
boisko A)
19:30 Krosno 2005/06 I- Haczów II (boisko B)
19:30 Krosno 2005/06 II- Jasienica Rosielna (boisko C)

NIESAMOWITE PIŁKARSKIE EMOCJE GWARANTOWANE!


Pragniemy podkreślić, że jesteśmy Akademią, która stawia na dobrą zabawę i miłą atmosferę!
Zależy nam na wychowaniu dzieci poprzez sport, aby w przyszłości były one wyposażone w cechy, które pozwolą im osiągać założone cele w dorosłym życiu.
Jesteśmy pewni, że uczestnictwo w naszych treninach oraz gra w Vivio Lidze Lokalizacji napełni główki Waszych dzieci super wspomnieniami!

Przypomnienie zasad uczestnictwa.
-Rodzic jest zobowiązany przed każdą kolejką Ligi zgłosić trenerowi prowadzącemu ewentualną nieobecność dziecka. Jest to szalenie istotne z punktu widzenia przeprowadzenia całości rozgrywek. Niektóre zespoły są bardzo liczne i tutaj pojedyncze nieobecności nie mają na nic wpływu, zaś w zespołach, których kadra liczy 7-10 zawodników mogą przy zbyt małej ilości zawodników wcale nie wystąpić zabierając szansę gry sobie i przeciwnikom. Dlatego apelujemy o wysoką odpowiedzialność w tym aspekcie. Każdą nieobecność zgłaszamy trenerowi wcześniej, a także mimo wszystko staramy się być obecni. Terminy spotkań podawane są znacznie wcześniej, rodzic ma możliwość się zorganizować. Poza tym gramy tylko w weekendy. Pierwsze dwa spotkania to niedziele, tym łatwiej o wolny czas i poświęcenie go dla dziecka!

- zbiórka wszystkich zespołów zaplanowana jest zawsze na 30 minut przed pierwszym meczem danej kategorii (kategoria 2009 i młodsi o 7:45, 2008/07 o 13:00, zaś 2005/06 o 16:45).

- po przybyciu na obiekt dziecko pozostaje pod opieką osoby dorosłej rodzica/ opiekuna. Prosimy, aby dzieci się nie rozbiegały tylko w spokoju czekały na zakończenie wcześniejszej kategorii co pozwoli utrzymać porządek!

- przed meczem grupa zbiera się przy trenerze lub kierowniku (osoba wyznaczona spośród rodziców, notująca skrupulatnie wyniki zespołu i strzelców, a także pomagająca trenerowi w opiece nad grupą). Na niektórych spotkaniach z Ligą może zdarzyć się, że trener będzie nieobecny (ślub, ważne obowiązki zawodowe, itp.). Wtedy wyjątkowo rolę trenera przejmuje kierownik, który zna dzieci i prowadzi podczas meczu zachowując się identycznie jak trener- nie podpowiada dzieciom, nie krytykuje ich decyzji, robi zmiany tak, aby dzieci grały po równo, stara się motywować i chwalić.

- przed każdym meczem zespół robi kółeczko, kapitan wymawia nazwę miejscowości i grupa wykonuje okrzyk „HEJ”.

- po każdym meczu dzieci ustawiają się za trenerem i przechodzą, aby przybić z przeciwnikiem „piątki”.

- po zakończeniu meczu dziecko wraca pod opiekę rodzica/opiekuna, gdyż trenerzy będą zaangażowani w pomoc w prowadzeniu innych zespołów i pomocy organizacyjnej. Czas pomiędzy meczami powinien być poświęcony na odpoczynek, picie, zjedzenie czegoś drobnego i obserwacje innych zespołów. Zależy nam również, aby grupa w przerwach siedziała RAZEM, tak aby było widać, że jest prawdziwym mistrzowskim, zgranym zespołem!

- po ostatnich meczach kategorii wykonujemy pamiątkowe zdjęcie wszystkich dzieci z trenerami i kierownikami!
- dziecko pozostaje podczas turnieju pod opieką rodzica/opiekuna

- występ dziecka w Lidze oznacza akceptowanie warunków regulaminu dołączonego do karty zgłoszeniowej i oznacza, że rodzic go akceptuje.

Celem Vivio Ligi Lokalizacji jest danie możliwości gry WSZYSTKIM DZIECIOM , a także przegląd zawodników i wybranie tych najbardziej utalentowanych do reprezentacji Akademii, które trenują w Krośnie i reprezentują nas na arenie ogólnopolskiej. Perspektywa wyróżnienia dziecka powinna być dla wszystkich motorem napędowym do lepszej systematyki i świadomego treningu dziecka, które ma CEL i dąży do niego! 

Jednak najważniejszą rzeczą jest traktowanie Vivio Ligi Lokalizacji jako zabawy i okazji do miłego spędzenia czasu!
Wynik nie może być stawiany na pierwszym miejscu. Prosimy rodziców o wysoką świadomość i wspieranie dziecka.
Wywieranie SZKODLIWEJ presji może zabić w dziecku radość, która powinna płynąć z gry. Prosimy rodziców o obiektywne spojrzenie na faktyczne i aktualne możliwości dziecka i doceniać to, że dziecko po prostu „chce” i na pewno się stara z całych sił!
Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa dziecka w rozgrywkach była deklaracja rodziców i opiekunów, że nie będą podpowiadać i "sterować" zawodnikiem podczas gry dając mu możliwość samodzielnego myślenia i zbierania na tej podstawie doświadczenia (oceną i podpowiedziami zajmą się trenerzy po każdym meczu, zejściu na odpoczynek i zajęciach treningowych w tygodniu).
Dodatkowo każdy rodzic/opiekun oraz trener ma całkowity zakaz komentowania i krytykowania decyzji sędziów, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafią!
Pamiętajmy! Błędy przytrafiają się każdemu, a Liga Lokalizacji to rozgrywki dla MAŁYCH DZIECI, a nie mistrzostwa świata!
Pamiętaj również o tym, że motywowaniem dziecka zyskasz w jego rozwoju znacznie więcej niż krytykowaniem, zaś ciągłym okazywaniem niezadowolenia zniszczysz motywację do trenowania i uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu!

Skrócony regulamin gry. 
Regulamin zgodny z ogólnymi zasadami gry w piłkę nożną w świetle przepisów PZPN.
Długość trwania meczu 12 minut.
Gramy 5+1.
Auty gramy nogą zza boiska, można piłkę zagrać górą, z wyjątkiem bezpośrednich strzałów w kierunku bramki.
Bramkarz wznawia grę ręką.
Szefem na boisku jest sędzia.

Vivio Liga Lokalizacji to:
41 zespołów! 
3 kategorie wiekowe!
Gra na 3 boiskach równocześnie!
W każdym dniu 132 mecze!
1584 minut czystej gry!
Obszerne video i foto relacje!
Wywiady z dziećmi, rodzicami i trenerami!
Nagrody!
Statuetki!
Medale!
Dyplomy!
Puchary!
Piękne wspomnienia!
Rozwój dziecka!

PIĘKNA PIŁKARSKA PRZYGODA PRZED NAMI!

PARTNERAMI GŁÓWNYMI ROZGRYWEK SĄ FIRMY
VIVIO,
KROSAGRO,
STALIMPEX.

PATRONAT NAD ROZGRYWKAMI SPRAWUJĄ:
MIASTO KROSNO,
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KROŚNIE,
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GORLICACH
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W KROŚNIE,
GMINY:
CHORKÓWKA,
DOMARADZ,
HACZÓW,
IWONICZ ZDRÓJ,
JASIENICA ROSIELNA,
KROŚCIENKO WYŻNE,
RYMANÓW.

PATRONI MEDIALNI:
NOWINY
NOWINY24.PL
TELEKROSNO
TERAZKROSNO.PL
RY-SA
CHORKÓWKA.NET
RYMANOWIAK.PL

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ KOLEGIUM SĘDZIÓW KROSNO.

Do zobaczenia w Domaradzu!


Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email:
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
X ZAMKNIJ