facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

Podsumowanie Vivio Ligi Lokalizacji w Domaradzu!

08/07/17

Wyniki, strzelcy oraz tabele po Vivio Lidze Lokalizacji w Domaradzu!
Atrakcyjny turniej dla ponad 500 dzieci za nami!
Dziekujemy za super zabawe i pilkarskie emocje.

Zapraszamy na obszerną fotorelację z Domaradza!

KATEGORIA 2009 i młodsi

Mistrzostwa Świata
1. JABŁONICA POLSKA
2. DOMARADZ
3. KROSNO 2009
4. GORLICE
5. BLIZNE

Wyniki
Domaradz- Blizne 1-0
Krosno 2009- Gorlice  4-0
Jabłonica Polska- Blizne  2-0
Domaradz- Krosno 2009  0-2
Jabłonica Polska- Gorlice  1-0
Blizne- Krosno 2009  0-1
Jabłonica Polska- Krosno 2009  0-2
Gorlice- Domaradz  0-3
Jabłonica Polska- Domaradz  0-1
Gorlice- Blizne  1-1
rewanże:
Domaradz- Blizne 3-1
Krosno 2009- Gorlice  2-0
Jabłonica Polska- Blizne  1-0
Domaradz- Krosno 2009  0-2
Jabłonica Polska- Gorlice  3-1
Blizne- Krosno 2009  0-6
Jabłonica Polska- Krosno 2009  0-7
Gorlice- Domaradz  0-1
Jabłonica Polska- Domaradz  2-0
Gorlice- Blizne  1-1

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2009

24

26

0

2.

Domaradz

15

9

7

3.

Jabłonica Polska

15

9

11

4.

Blizne

2

3

16

5.

Gorlice

2

3

16


Mistrzostwa Europy
1. HACZÓW
2. RYMANÓW
3. ISKRZYNIA
4. KROSNO 2009 II
5. KOPYTOWA


Wyniki
Rymanów- Kopytowa  0-0
Iskrzynia- Krosno 2009 II  0-0
Haczów- Kopytowa  1-1
Rymanów- Iskrzynia  1-0
Haczów- Krosno 2009 II  0-0
Kopytowa- Iskrzynia  1-0
Haczów- Iskrzynia  3-0
Krosno 2009 II- Rymanów  1-1
Haczów- Rymanów  1-0
Krosno- Kopytowa   1-2
rewanże:
Rymanów- Kopytowa  0-0
Iskrzynia- Krosno 2009 II  0-3
Haczów- Kopytowa  2-1
Rymanów- Iskrzynia  0-1
Haczów- Krosno 2009 II  0-0
Kopytowa- Iskrzynia  1-1
Haczów- Iskrzynia  1-1
Krosno 2009 II- Rymanów 2-1
Haczów- Rymanów  1-1
Krosno 2009 II- Kopytowa 1-2

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów

14

9

4

2.

Kopytowa

13

8

6

3.

Krosno 2009 II

10

8

6

4.

Rymanów

7

4

6

5.

Iskrzynia

6

3

10


Liga Mistrzów
1. GRABOWNICA STARZEŃSKA
2. KROSNO 2010
3. KROSNO 2010/11
4. ŁĘKI DUKIELSKIE
5. GORLICE II

Wyniki
Krosno 2010- Gorlice  5-0
Krosno 2010/11- Łęki Dukielskie  0-5
Grabownica Starzeńska- Gorlice II  0-0
 Krosno 2010- Krosno 2010/11  1-0
Grabownica Starzeńska- Łęki Dukielskie  0-1
Gorlice II- Krosno 2010/11  3-1
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010/11  1-0
Łęki Dukielskie- Krosno 2010  2-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010  0-6
Łęki Dukielskie- Gorlice II  3-0
rewanże:
Krosno 2010- Gorlice  1-3
Krosno 2010/11- Łęki Dukielskie  0-4
Grabownica Starzeńska- Gorlice II  1-2
Krosno 2010- Krosno 2010/11  6-0
Grabownica Starzeńska- Łęki Dukielskie  0-3
Gorlice II- Krosno 2010/11  2-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010/11  1-0
Łęki Dukielskie- Krosno 2010  2-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010  0-2
Łęki Dukielskie- Gorlice II  3-0

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Łęki Dukielskie

24

23

0

2.

Krosno 2010

15

22

7

3.

Gorlice II

13

10

14

4.

Grabownica Starzeńska

7

3

14

5.

Krosno 2011

0

1

23

Wideo z rywalizacji maluszków!

STRZELCY
33- M.Najbar
32-Albrycht
23- Kamiński
17-Kosib
16- Żyła, Głód
13- Janusz F., Janusz A,
12- Krauz, Szuba
11- Bober
9- Bernadyn
8- Frydrych,Zapłata, Przybyła, Szpiech, Tłuściak
7- Chromiak, Dembiczak, Gierlach, Najbar T., Pelczar D.,Telesz, Szmyd, Sowa
6-Urban, Wątróbski, Fiuk
5- Gronkiewicz, Terlecki, Kostecki, Filak,
4- M.Błaż, Augustyn, Kostur, Wilk, Bieniek, Kozubal Filip, Naczas F.,Naczas Y.,Rączka, Janowski, Zawad
3- Chwaleba, Szerszeń, Dąbrowski, Bryś, Ignar, Smoła, Fąfara, Tenerowicz, Kozubal G.,
2- Zawojski, Kostka, Nogaj, Osikowicz, Chęć, Zajdel M, Janocha,Flis, Słój,Pytlarz, Skorodyński,Fejdasz, Świątek, Gierlicki, Pojnar
1- Ziemiański, Szczerba, Dżoń, Piórkowski, Chudzik, Pelczar K, Błaż A, Pigoń, Wais, Bernardyn, Stanok, Ziemba, Świeca, Pełdiak, Wojtaszek, Froń, Korzeń, Hałuch, Nopaj, Przybyłowski, Inglot,Witek, Pelczar B.,Szafran, Dusza,Grzymkowska, Mazur, Konieczko, Gac,Guzik,Konieczny, Roman, Rebliński


KATEGORIA 2008/07
Mistrzostwa Świata

1. HACZÓW
2. KROSNO 2008
3. TRZEŚNIÓW
4. ISKRZYNIA
5. KROSNO 2007
6. KOPYTOWA
7. GRABOWNICA STARZEŃSKA


Mistrzostwa Europy
1. JASIENICA ROSIELNA
2. GORLICE
3. ZRĘCIN
4. SZEBNIE
5. JASIONÓW
6. JABŁONICA POLSKA
7.  IWONICZ


1 kolejka gier (MŚ)
Krosno 2008- Grabownica Starzeńska 1-1
Trześniów- Kopytowa 1-1
Iskrzynia- Krosno 2007 0-0

2 kolejka gier (ME)
Gorlice- Iwonicz 0-1
Zręcin- Jabłonica Polska 0-0
Szebnie- Jasionów 1-1

3 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Grabownica Starzeńska 1-2
Krosno 2008- Krosno 2007 0-1
Trześniów- Iskrzynia 0-0

4 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Iwonicz 0-0
Gorlice- Jasionów 1-0
Zręcin- Szebnie 1-2


5 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Kopytowa 0-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2007 0-0
Krosno 2008- Trześniów 1-0

6 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Jabłonica Polska 0-0
Iwonicz- Jasionów 1-0
Gorlice- Zręcin 1-0


7 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2007 1-0
Kopytowa- Iskrzynia 2-0
Grabownica Starzeńska- Trześniów 2-1

8 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Jasionów 3-1
Jabłonica Polska- Szebnie 3-0
Iwonicz- Zręcin 2-0


9 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Iskrzynia 0-0
Krosno 2007- Trześniów 2-0
Kopytowa- Krosno 2008 0-0

10 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Szebnie 2-0
Jasionów- Zręcin 0-0
Jabłonica Polska- Gorlice 0-0

11 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Trześniów 0-0
Iskrzynia- Krosno 2008 0-1
Kopytowa- Grabownica Starzeńska 0-0

12 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Zręcin 0-1
Szebnie- Gorlice 0-2
Jabłonica Polska- Iwonicz 0-4

13 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2008 0-0
Iskrzynia- Grabownica Starzeńska 1-0
Krosno 2007- Kopytowa 1-0

14 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Gorlice 0-0
Szebnie- Iwonicz 0-2
Jasionów- Jabłonica Polska 1-1

 

Mistrzostwa Świata

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2007

11

4

1

2.

Grabownica Starzeńska

9

5

4

3.

Krosno 2008

9

3

2

4.

Kopytowa

7

3

2

5.

Haczów

7

2

2

6.

Iskrzynia

6

1

3

7.

Trześniów

3

2

6

 Mistrzostwa Europy

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Iwonicz

16

10

0

2.

Gorlice

11

4

1

3.

Jasienica Rosielna

9

5

2

4.

Jabłonica Polska

7

4

5

5.

Zręcin

5

2

3

6.

Szebnie

4

3

11

7.

Jasionów

3

3

7

 
Wideo z kategorii 2006/07

STRZELCY
9 goli- Jurasz J.,
6 goli-Konopka
5 goli –Lewicki, Prugar, Śmietana, Jakubowicz, Forystek, Krówka
4 gole –Ekiert, Skrabalak, Wilk, Wajs
3 gole – Piekoś, Szmyd, Frydrych, Fiejdasz, , Szymański,Trybus, Opaliński, Gogola, Grzesik, Śnieżek, Wójcik
2 gole- Kwolek,Rysz, Węgrzyn, Kaczor, Długosz, Chrobak, Leśniak, Jurkiewicz, Inglot, Bogaczewicz, Głowiński, Solender, Wierdak, Zgłobicki, Gierlach, Mikulec, Kostecki, Szuba
1 gol – Krzanowski, Matula, Zwierz, Wronicki, Janas, Trześniowska, Gorczyca, Korab, Ziębka, Włodyka, Przybyła, Bęben, Półchłopek, Sajdak, Balon, Żółkiewicz, Folta, Rogowski, Marszałek, Wyżkiewicz, Trybus, Kenar, Leniewicz, Kaczka R, Kaczka F, Mikołajczyk, Masłyk,  Wieczorek, Woźniacki, Such, Folta.


KATEGORIA 2006/05
Mistrzostwa Świata

1. Haczów
2. Krosno 2007
3. Gorlice
4. Blizne
5. Krościenko Wyżne
6. Domaradz

Mistrzostwa Europy
1. Iskrzynia
2. Kopytowa
3. Krosno 2005/06 I
4. Krosno 2005/06 II
5. Jasienica Rosielna
6. Haczów II

1 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Domaradz 2-0
Krosno 2007- Krościenko Wyżne 0-1
Gorlice- Blizne 0-0

2 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Haczów II 1-0
Kopytowa- Jasienica Rosielna 0-0
Krosno 2005/06 I- Krosno 2005/06 II 0-0

3 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krościenko Wyżne 3-0
Domaradz – Blizne 1-1

Krosno 2007- Gorlice 0-0

4 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Jasienica Rosielna 1-0
Haczów II- Krosno 2005/06 II 0-1
Kopytowa- Krosno 2005/06 I 1-1

5 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Blizne 1-0
Krościenko Wyżne- Gorlice 1-1
Domaradz- Krosno 2007 1-0

6 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Krosno 2005/06 II 2-0
Jasienica Rosielna- Krosno 2005/06 I 0-1
Haczów II- Kopytowa 0-1

7 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Gorlice 1-0
Blizne- Krosno 2007 0-0
Krościenko Wyżne- Domaradz 0-2

8 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Krosno 2005/06 I 3-0

Krosno 2005/06 II- Kopytowa 2-0
Jasienica Rosielna- Haczów II 1-0

 

9 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2007 1-0
Gorlice- Domaradz 1-1

Blizne- Krościenko Wyżne 2-0

10 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Kopytowa 1-1
Krosno 2005/06 I- Haczów II 0-0
Krosno 2005/06 II- Jasienica Rosielna 1-0

 

Mistrzostwa Świata

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów

15

8

0

2.

Domaradz

8

5

4

3.

Blizne

6

3

2

4.

Gorlice

4

2

3

5.

Krościenko Wyżne

4

2

8

6.

Krosno 2007

2

0

3

 

Mistrzostwa Europy

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Iskrzynia

13

8

1

2.

Krosno 2005/2006 II

10

4

2

3.

Kopytowa

8

3

4

4.

Krosno 2005/2006 I

8

2

4

5.

Jasienica Rosielna

4

1

3

6.

Haczów II

1

0

4

 

STRZELCY
11 goli- Wójtowicz, Prugar, Krok
10 goli – Liput
7- Przepióra
6 –Buczyński
5- Remiec, Klasa
4- Gancarz, Pigoń, Bocza
3- Filar, Książkiewicz, Stanisławczyk, Froń, Mnich, Mazur
2- Rygiel, Czekański,  Sajdak, Świętnicki, Najbar, Janusz, Wrona, Smołkowicz, Folta, Walczak
1- Wojtuń, Borowicz Kacper, Borowicz Kuba, Grzesik, Głód, Telesz, Rysz, Paczosa, Długosz, Śmigiel, Delimata, Wożniacki, Kozak, Zabojak, Paszek, Woś, Frydrych, Kłodowski, Uliasz, Gierlach, Witalis, Gargasz, Bryś.

Polub nas na facebooku!


Dziękujemy za super organizację turnieju!
Rodzice Lokalizacji Domaradz stanęli na wysokości zadania! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom, którzy pięknie wspierali swoje pociechy!
Wkrótce podamy wrześniowe terminy kolejnych spotkań z Vivio Ligą Lokalizacji! Przed nami zawody w Kopytowej, Rymanowie (Puchar Ligi) oraz spotkanie finałowe w Krośnie!

Dziękujemy, że jesteście z nami! Tworzymy cudowną Akademię, która ma w sobie wielką silę!
Do zobaczenia na treningach! Jestesmy w Gorlicach, Krosnie oraz 18 innych lokalizacjach!

Zapisy i informacje pod 668-103-266 Jakub Popielarz
Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: