facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

VIVIO LIGA LOKALIZACJI W KOPYTOWEJ! WYNIKI, TABELE I STRZELCY!

09/11/17

Zapraszamy na podsumowanie Vivio Ligi Lokalizacji w Kopytowej!
W poście wyniki meczów, aktualne tabele oraz kozacy, którzy polowali na kolejne gole!
Dziękujemy za piłkarskie święto! Było mega!

Ukłony dla rodziców, działaczy klubu i Pań z Koła Gospodyń za... za wszystko!
:)

Turniej w Kopytowej był niezwykle emocjonujący i obfitował w wiele dynamicznych akcji, boiskowej walki oraz co najważniejsze- goli!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Byliście mega! Zasługujecie na wielkie brawa!

RODZICU ZAPOZNAJ SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI ORGANIZACYJNYMI!
KLIKNIJ!



Obszerna fotorelacja z Kopytowej! część pierwsza, kliknij!

Obszerna fotorelacja i z Kopytowej! część druga, kliknij!

Oto wyniki, tabele i strzelcy po Vivio Lidze Lokalizacji w Kopytowej!

KATEGORIA 2009 i młodsi
Mistrzostwa Świata
1. JABŁONICA POLSKA
2. DOMARADZ
3. KROSNO 2009
4. GORLICE
5. BLIZNE

Wyniki
Domaradz- Blizne 1-2
Krosno 2009- Gorlice  6-0
Jabłonica Polska- Blizne  2-1
Domaradz- Krosno 2009  0-2
Jabłonica Polska- Gorlice  1-1
Blizne- Krosno 2009  3-6
Jabłonica Polska- Krosno 2009  0-3
Gorlice- Domaradz  2-2
Jabłonica Polska- Domaradz  1-0
Gorlice- Blizne  1-1

 

Zespół

            Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2009

36

43

3

2.

Jabłonica Polska

22

13

16

3.

Domaradz

16

12

14

4.

Blizne

6

10

26

5.

Gorlice

5

7

26


Mistrzostwa Europy
1. HACZÓW
2. RYMANÓW
3. ISKRZYNIA
4. KROSNO 2009 II
5. KOPYTOWA


Wyniki
Rymanów- Kopytowa  0-0
Iskrzynia- Krosno 2009 II  1-1
Haczów- Kopytowa  1-0
Rymanów- Iskrzynia  0-1
Haczów- Krosno 2009 II  1-1
Kopytowa- Iskrzynia  0-2
Haczów- Iskrzynia  1-0
Krosno 2009 II- Rymanów  2-1
Haczów- Rymanów  1-0
Krosno- Kopytowa   3-0

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów

24

13

5

2.

Krosno 2009 II

18

15

9

3.

Kopytowa

14

8

12

4.

Iskrzynia

13

7

12

5.

Rymanów

8

5

10


Liga Mistrzów
1. GRABOWNICA STARZEŃSKA
2. KROSNO 2010
3. KROSNO 2010/11
4. ŁĘKI DUKIELSKIE
5. GORLICE II

Wyniki
Krosno 2010- Gorlice  3-0
Krosno 2010/11- Łęki Dukielskie  0-5
Grabownica Starzeńska- Gorlice II  3-0
 Krosno 2010- Krosno 2010/11  4-0
Grabownica Starzeńska- Łęki Dukielskie  1-2
Gorlice II- Krosno 2010/11  2-1
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010/11  4-0
Łęki Dukielskie- Krosno 2010  0-1
Grabownica Starzeńska- Krosno 2010  0-0
Łęki Dukielskie- Gorlice II  3-0

 

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Łęki Dukielskie

33

33

2

2.

Krosno 2010

23

30

7

3.

Gorlice II

16

11

24

4.

Grabownica Starzeńska

14

11

16

5.

Krosno 2011

0

2

38

 

STRZELCY
38- Albrycht
37- M.Najbar
24- Kamiński
23- Żyła
21- Kosiba
18- Głód
13- Janusz F., Janusz A, Krauz,
12- Szuba,Bober
10- Zapłata, Przybyła, Szmyd
9- Bernadyn, Dembiczak, Pelczar Dawid, Szpiech
8- Frydrych, Tłuściak, Sowa, Kostecki,
7- Chromiak, Gierlach, Najbar T.,Telesz, Urban, Zawada,
6- Wątróbski, Fiuk, Terlecki, Rączka
5- Gronkiewicz, Filak,Naczas Y., Naczas F., Janowski, Fejdasz,
4- M.Błaż, Augustyn, Kostur, Wilk, Bieniek, Kozubal Filip , Ignar,Bryś, Misztak,Dąbrowski, Guzik
3- Chwaleba, Szerszeń, Smoła, Fąfara, Tenerowicz, Kozubal G.,Zawojski, Skorodyński,
2- Kostka, Nogaj, Osikowicz, Chęć, Zajdel M, Janocha, Flis, Słój, Pytlarz, Świątek, Gierlicki, Pojnar, Rebliński, Pelczar K, Stanok, Konieczko,
1- Ziemiański, Szczerba, Dżoń, Piórkowski, Chudzik, Błaż A, Pigoń, Wais, Bernardyn, Ziemba, Świeca, Pełdiak, Wojtaszek, Froń, Korzeń, Hałuch, Nopaj, Przybyłowski, Inglot,Witek, Pelczar B.,Szafran, Dusza,Grzymkowska, Mazur, Gac ,Konieczny, Roman, Rogowska, Sąsiadek, Florczak, Czas, Wodnik,Kapanowski, Pelczar,Rymarowicz, Głód

Wszyscy zawodnicy najmłodszej kategorii na fotce w ujęciu panoramicznym! Kliknij i zostaw lajka!


KATEGORIA 2008/07
Mistrzostwa Świata

1. HACZÓW
2. KROSNO 2008
3. TRZEŚNIÓW
4. ISKRZYNIA
5. KROSNO 2007
6. KOPYTOWA
7. GRABOWNICA STARZEŃSKA


Mistrzostwa Europy
1. JASIENICA ROSIELNA
2. GORLICE
3. ZRĘCIN
4. SZEBNIE
5. JASIONÓW
6. JABŁONICA POLSKA
7.  IWONICZ


1 kolejka gier (MŚ)
Krosno 2008- Grabownica Starzeńska 1-1
Trześniów- Kopytowa 0-0
Iskrzynia- Krosno 2007 2-1

2 kolejka gier (ME)
Gorlice- Iwonicz 1-0
Zręcin- Jabłonica Polska 0-1
Szebnie- Jasionów 2-0

3 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Grabownica Starzeńska 0-1
Krosno 2008- Krosno 2007 2-2
Trześniów- Iskrzynia 1-1

4 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Iwonicz 1-1
Gorlice- Jasionów 0-1
Zręcin- Szebnie 1-0


5 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Kopytowa 0-0
Grabownica Starzeńska- Krosno 2007 0-1
Krosno 2008- Trześniów 1-1

6 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Jabłonica Polska 3-1
Iwonicz- Jasionów 2-0
Gorlice- Zręcin 0-0


7 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2007 1-1
Kopytowa- Iskrzynia 0-3
Grabownica Starzeńska- Trześniów 0-0

8 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Jasionów 1-0
Jabłonica Polska- Szebnie 2-2
Iwonicz- Zręcin 0-0


9 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Iskrzynia 0-0
Krosno 2007- Trześniów 0-0
Kopytowa- Krosno 2008 1-0

10 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Szebnie 1-1
Jasionów- Zręcin 0-1
Jabłonica Polska- Gorlice 0-2

11 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Trześniów 2-0
Iskrzynia- Krosno 2008 0-0
Kopytowa- Grabownica Starzeńska 0-0

12 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Zręcin 1-0
Szebnie- Gorlice 3-3
Jabłonica Polska- Iwonicz 0-1

13 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2008 3-1
Iskrzynia- Grabownica Starzeńska 0-0
Krosno 2007- Kopytowa 0-1

14 kolejka gier (ME)
Jasienica Rosielna- Gorlice 0-2
Szebnie- Iwonicz 0-0
Jasionów- Jabłonica Polska 0-1

Masełko obchodził urodziny!
Karol sto lat! Filmik, kliknij!

 Mistrzostwa Świata

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Krosno 2007

17

8

7

2.

Haczów

16

8

5

3.

Iskrzynia

16

7

5

4.

Grabownica Starzeńska

16

7

6

5.

Kopytowa

16

5

5

6.

Krosno 2008

13

8

10

7.

Trześniów

8

4

10

 Mistrzostwa Europy

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Iwonicz

25

14

2

2.

Gorlice

22

12

5

3.

Jasienica Rosielna

20

12

7

4.

Jabłonica Polska

14

9

13

5.

Zręcin

13

4

5

6.

Szebnie

11

11

18

7.

Jasionów

6

4

14

 

STRZELCY

11 goli- Jurasz J.
7goli- Piękoś, Śmietana, Jakubowicz, Konopka
6 goli- Frydrych
5 goli- Lewicki, Prugar, Forystek, Krówka, Szymański, Śnieżek, Szmyd, Grzesik,
4 gole –Ekiert, Skrabalak, Wilk, Wajs, Folta, Kostecki, Solender, Trybus, Kwolek, Wójcik
3 gole –Fiejdasz, Opaliński, Gogola, Wróbel,Węgrzyn, Korab, Mikulec, Wierdak, Smoleń, Mikołajczyk, Jurkiewicz
2 gole- Rysz, Kaczor, Długosz, Chrobak, Leśniak, Inglot, Bogaczewicz, Głowiński, Zgłobicki, Gierlach, Szuba, Trześniowska, Marszałek, Kozubal, Masłyk, Barański, Stefanik
1 gol – Krzanowski, Matula, Zwierz, Wronicki, Janas, Gorczyca, Ziębka, Włodyka, Przybyła, Bęben, Półchłopek, Sajdak, Balon, Żółkiewicz, Rogowski, Wyżkiewicz, Kenar, Leniewicz, Kaczka R, Kaczka F, Wieczorek, Woźniacki, Such, Najbar, Łuksa, Godzisz, Kur, Kasprzycka, Zasowski, Szopiak, Supel, Lisowczyk.

Wszyscy zawodnicy kategorii średniej na fotce w ujęciu panoramicznym! Kliknij i zostaw lajka!

Tak się bawi Kopytowa! Filmik, Kliknij!

KATEGORIA 2006/05
Mistrzostwa Świata

1. Haczów
2. Krosno 2007
3. Gorlice
4. Blizne
5. Krościenko Wyżne
6. Domaradz

Mistrzostwa Europy
1. Iskrzynia
2. Kopytowa
3. Krosno 2005/06 I
4. Krosno 2005/06 II
5. Jasienica Rosielna
6. Haczów II


1 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Domaradz 0-0
Krosno 2007- Krościenko Wyżne 2-1
Gorlice- Blizne 2-1

2 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Haczów II 1-0
Kopytowa- Jasienica Rosielna 0-0
Krosno 2005/06 I- Krosno 2005/06 II 0-3

3 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krościenko Wyżne 4-0
Domaradz – Blizne 0-1
Krosno 2007- Gorlice 0-1

4 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Jasienica Rosielna 2-0
Haczów II- Krosno 2005/06 II 0-2
Kopytowa- Krosno 2005/06 I 1-1

5 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Blizne 3-0
Krościenko Wyżne- Gorlice 1-0
Domaradz- Krosno 2007 0-0

6 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Krosno 2005/06 II 0-0
Jasienica Rosielna- Krosno 2005/06 I 1-1
Haczów II- Kopytowa 0-1

7 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Gorlice 3-0
Blizne- Krosno 2007 1-2
Krościenko Wyżne- Domaradz 1-2

8 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Krosno 2005/06 I 1-0

Krosno 2005/06 II- Kopytowa 0-0
Jasienica Rosielna- Haczów II 0-0

 9 kolejka gier (MŚ)
Haczów- Krosno 2007 1-1
Gorlice- Domaradz 1-0

Blizne- Krościenko Wyżne 3-0

10 kolejka gier (ME)
Iskrzynia- Kopytowa 0-0
Krosno 2005/06 I- Haczów II 1-3
Krosno 2005/06 II- Jasienica Rosielna 0-0

Mistrzostwa Świata

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Haczów

26

19

1

2.

Domaradz

13

7

7

3.

Gorlice

13

6

8

4.

Blizne

12

9

9

5.

Krosno 2007

10

5

7

6.

Krościenko Wyżne

7

5

19

 

Mistrzostwa Europy

Miejsce

Zespół

Punkty

Gole strzelone

Gole stracone

1.

Iskrzynia

24

12

1

2.

Krosno 2005/2006 II

19

9

2

3.

Kopytowa

15

5

5

4.

Krosno 2005/2006 I

10

5

13

5.

Jasienica Rosielna

8

2

6

6.

Haczów II

5

3

9

         

 

STRZELCY
16 goli- Wójtowicz, Prugar
15- Krok
10- Liput
8- Przepióra
7- Buczyński, Boczar
5- Remiec, Klasa, Pigoń, Gancarz,
4- Folta ,Delimata, Mazur,Froń,
3- Filar, Książkiewicz, Stanisławczyk, Mnich, Dubiel,Weber, Janusz,Wrona
2- Rygiel, Czekański,  Sajdak, Świętnicki, Najbar, Smołkowicz, Walczak, Borowicz Kuba, Gierlach,Witalis
1- Wojtuń, Borowicz Kacper, , Grzesik, Głód, Telesz, Rysz, Paczosa, Długosz, Śmigiel, Wożniacki,Kozak, Zabojak, Paszek, Woś, Frydrych, Kłodowski, Uliasz, Gargasz, Bryś, Zawada, Zygmunt, Kur, Forystek, Kossman, Ryba, Szewczyk, Stanek,

Wszyscy zawodnicy kategorii najstarszej na fotce w ujęciu panoramicznym! Kliknij i zostaw lajka!


Zapraszamy na finał finałów Vivio Ligi Lokalizacji, który odbędzie się 24 września na głównym boisku kompleksu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, przy ul. Bursaki!


Po turnieju każde dziecko otrzyma dyplom i medal, zaś dla najlepszych trzech drużyn z każdej kategorii wiekowej przygotowaliśmy puchary!


Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email:
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
X ZAMKNIJ