facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA WYPOWIEDZI DYREKTORA AKADEMII

02/22/18

Zapraszamy rodziców do przeczytania wypowiedzi Jakuba Popielarza.
Dyrektor Akademii podsumowuje Halowe Turnieje Lokalizacji, wspomina swoją przygodę z piłką nożną chcąc dać naszym zawodnikom motywajcę do treningów oraz zdradza nasze plany na przyszłość!

Zapraszamy i życzymy miłej lektury!

"Na początek pragnę podziękować wszystkim trenerom, zawodnikom, rodzicom, władzom gmin oraz partnerskim firmom, które wzięły czynny udział w naszej turniejowej zabawie.

Trzy dni zmagań dostarczyły nam wszystkim wielu pozytywnych emocji.
Skala wydarzenia była bardzo duża!
Zagrało z nami 54 zespoły z większości naszych Lokalizacji.
Mimo wielu chorób i wyjazdów na ferię udało się nam zaangażować do gry blisko 500 zawodników.
Każdy uczestnik otrzymał imienny dyplom i medal!
Wręczyliśmy dodatkowo ponad 70 nagród indywidualnych.
Do Państwa dyspozycji są obszerne galerie zdjęć oraz materiał wideo z rozgrywek!

Osobiście bardzo cieszy mnie fakt, że zagrały z nami nowe Lokalizacje, które działają od niedawna.
Mam tutaj na myśli zespoły z Jaślisk, Wielopola Skrzyńskiego, Osieka Jasielskiego, Iwierzyc, Błażowej czy Lubatowej.
Warto powiedzieć, że nowe Lokalizacje wypadły bardzo pozytywnie na tle grup dłużej trenujących. Gratuluje!
Na naszych boiskach pojawia się coraz więcej dziewczynek i na wiosnę stworzymy dla Nich Reprezentację Akademii, która będzie grała na turniejach zewnętrznych.
Poziom umiejętności naszych grup oraz poszczególnych zawodników stale rośnie.
Systematyczna praca, zaangażowanie w nasz projekt dzieci, trenerów i rodziców dają już wymierne efekty i rozwój dzieci jest widoczny gołym okiem.

Życzę wszystkim zawodnikom wytrwałości w dążeniu do założonych celów.
Drodzy małi piłkarze i piłkarki- zakładajcie sobie cele krótkoterminowe, np. "W ciągu miesiąca podbije piłkę 20 razy!", "W tydzień nauczę się tego zwodu i będę się nim posługiwał na najbliższych treningach i turniejach!", a także cele długoterminowe: "za pół roku zostanę piłkarzem reprezentacji Akademii, za 2 lata będę grał w młodzieżowej kadrze województwa, a w dorosłej piłcę będę reprezentantem Polski!".
I do tych celów świadomie dążcie.
Ktoś czytając słowa o reprezentacji pewnie się śmieje, sądząc, że to niemożliwe...
Dobrym przykładem, że można osiągnąć wiele jest Robert Lewandowski, który miał na swojej drodze do kariery chwile, w których wydawało się, że niczego wielkiego w sporcie nie osiągnie. Grał na poziomie II Ligi, doznał poważniej kontuzji i wtedy mógł o obecnym poziomie tylko pomarzyć.
No i marzył, dokładając ciężką pracę, dzięki czemu swój wyjątkowo wysoki poziom jednak osiągnął!

Sam na swojej skórze poczułem jak dużo pracy stoi za sukcesem.
Często jest to praca, której nikt nie widzi, wyrzeczenia, smutki czy tęsknota, których nikt nie czuje- tylko Ty.
W wieku 13 lat wyjechałem do szkoły z internatem. Całe swoje życie podporządkowałem piłce nożnej i szkole zdobywając najwyższe stopnie mimo tego, ze na naukę miałem bardzo mało czasu.
Mieszkanie poza domem rodzinnym powodowało u mnie fale smutków i tęsknoty. Jednak abmbicja, aby stać się dobrym piłkarzem była silniejsza niż wszystko inne.
Możliwość podejmowania systematycznych treningów w mocnym ośrodku piłkarskim pozwoliła mi na podniesienie mojej wartości sportowej. Pokora i pracowitość, którymi się wykazywałem w perspektywie czasu przyniosły mi w wieku 16 lat awans do pierwszego zespołu Stali Mielec, powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski, ogromny sukces w postaci zdobycia mistrzostwa Polski juniorów oraz spełenienie mojego najskrytszego marzenia i podpisanie profesjonalnego kontraktu z Lechią Gdańsk. Podczas pobytu w Gdańsku odwiedziłem najlepsze stadiony w Polsce, grałem z zawodnikami, których dotąd oglądałem jako dzieciak w telewizji, jeździłem na zagraniczne obozy, a przede wszystkim na codzień mogłem się uczyć od najlepszych. Moim mentorem w Gdańsku od którego czerpałem naukę i wiedzę był Łukasz Surma, który zakończył karierę jako zawodnik z największą ilością występów w polskiej ekstraklasie bijąc wszelkie rekordy wszechczasów!
Jako ciekawostkę podam też mecz, w którym wystąpiłem przeciwko hiszpańskiemu zespołowi Villarreal, który w tamtym czasie grał w Lidze Mistrzów i był naszpikowany zawodnikami, którzy kilka miesięcy wcześniej zdobyli z reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Świata.

Odniesienie do mojej przygody z piłką nie jest tutaj uwypuklone dla osobistego przechwalania się.
Piszę o swoich wspomnieniach świadomie i tylko po to, aby pokazać moim wszystkim zawodnikom i ich rodzicom z wielu różnych miejscowości, że MOŻNA.
Jeśli systematycznie trenujesz, jesteś zaangażowany, masz marzenia do których dążysz i jesteś gotowy poświęcić wszystko to masz ogromne szansę stać się wyjątkowym piłkarzem.
Nieważne czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Krośnie, Gorlicach, Rymanowie, Błażowej, Golcowej, Osieku Jasielskim czy którejkolwiej z miejscowości w której prowadzimy naszą Lokalizację... Osiągnięcie sukcesu nie zależy od pochodzenia, miejsca zamieszkania czy statusu materialnego rodziców
Wszystko zależy od Ciebie młody zawodniku! Więc dawaj z siebie maksa!

Jako Akademia stale się rozwijamy.
Tworzymy nowe Lokalizacje, które są niezwykle i pozytywnie nakręcone na trenowanie!
W ostatnim czasie powstały nowe punkty (oprócz wcześniej wymienionych, które już z nami zagrały w turniejach) w Jaworniku Polskim, Zawadce Osieckiej, Gaci i Markowej.
Na tę chwilę prowadzimy zajęcia w ponad 30 miejscowościach, co daje łącznie ponad 60 grup wiekowych i zróżniocowanych na poziom.
Już wkrótce ruszą zapisy do Vivio Ligi Lokalizacji, która zapowiada się niezwykle emocjonująco.
W tym roku skala wydarzenia będzie zapierająca dech w piersiach!
W trzech kategoriach rozgrywek może wziąć udział blisko 1000 naszych zawodników! Będzie się działo!
Zachęcam rodziców i zawodników do czynnego udziału w naszych rozgrywkach.
Liga da Waszemu dziecku rozwój, pozwoli Mu stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem i nastąpi weryfikacja umiejętności, która pozwoli na wyciągnięcie wniosków, pozwoli podejść do treningu maksymalnie świadomie, która pozwoli się rozwijać!
Rozgrywki tworzymy z myślą o Waszym dziecku i wiemy, że jedynym ograniczeniem jest czas, który rodzic musi wtedy poświęcić. Dlatego każde spotkanie z Ligą będziemy grać w niedzielę!
Moim zdaniem sześć wyjazdów w skali ROKU i poświęcenie kilku godzin dla swojego dziecka, które chce realizować pasję nie może być dla żadnego rodzica problemem!
Głęboko wierzę, że rodzice nie pozostaną bierni i pozwolą spełniać dzieciom sportowe marzenia!

Zachęcam wszystkich chętnych zawodników do podejmowania treningów w naszej Akademii.
Dziękuję wszystkim trenerom za mega zaangażowanie i super podejście do dzieci!
Dziękuję rodzicom i dzieciom, że jesteście z nami.
Jesteśmy pewni, że dzięki naszej Akademii Wasze dzieci wyrosną na fajnych dorosłych ludzi, którzy pracowitość i systematykę będą stawiały na pierwszym miejscu!

Zapraszam na nasze treningi!
Jeśli ktoś z Państwa ma do mnie jakiekolwiek pytania (szkolenie i rozwój dziecka, sprawy organizacyjne, lużna rozmowa) zachęcam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 668-103-266.

Ze sportowym pozdrowieniem Jakub Popielarz."


Jakub Popielarz podczas meczu ligowego w barwach Karpat Krosno.

POLUB NAS NA FB!

PROSIMY O SUBSKRYPCJĘ NASZEGO KANAŁU NA YOUTUBE! KLIKNIJ!

Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: