facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

VIVIO LIGĘ LOKALIZACJI W 2018 ROKU CZAS ZACZĄĆ!

04/26/18

Już w najbliższą niedzielę (29 kwietnia) zostanie rozegrana pierwsza, inauguracyjna kolejka trzeciej edycji naszych rozgrywek piłkarskich!
Zapraszamy na stadion OSIR w Osieku Jasielskim!
Mecze na 4 boiskach!
Ponad 800 uczestników z blisko 30 Lokalizacji Akademii!
Przed nami wspaniała zabawa!

Poniżej godziny zbiórek oraz rozpoczęcia zmagań dla poszczególnych kategorii:

2010 i młodsi zbiórka o 15:00, start turnieju o 15:30 koniec turnieju o 19:30

2008/09 zbiórka o 7:30,
start turnieju o 8:00, koniec turnieju o 12:00

2006/07, zbiórka o 12:00,
start turnieju o 12:30, koniec o 15:15

Każda kolejka Vivio Ligi Lokalizacji odbywa się bez względu na warunki pogodowe!
Gramy również w deszczu i niższej temperaturze. Taka jest specyfika sportu, które wybrało Wasze dziecko! Poza tym deszcz w okresie kwiecień- sierpień nikomu nie zaszkodził ;)

Podział na grupy w poszczególnych kategoriach oraz szczegółowy harmonogram gier zostaną podane w sobotę.

Prosimy rodziców o punktualne przybycie na turniej (określona wyżej godzina zbiórki), tak abyśmy zgodnie z przygotowanym planem przeprowadzili turniej!

Ważne aby dzieci, które przybędą na czas swojej zbiórki nie przeszkadzały w toczących się meczach trwającej, wcześniejszej kategorii. Prosimy, aby zespoły wraz z rodzicami znalazły swoje miejsce i tam czekały cierpliwie na rozpoczęcie zmagań swojej grupy.

Przypominamy również, że rodzic ma bezwzględny obowiązek zgłosić każdorazowo ewentualną nieobecność dziecka na Lidze trenerowi prowadzącemu drużynę na kilka dni przed wyznaczonym terminem zawodów, tak aby trener mógł zorganizować odpowiednio liczną kadrę do gry.

Rodzice którzy nie uiścili opłaty za udział w Lidze proszeni są o uregulowanie należności.

Ważne sprawy organizacyjne:
- Akademia zabezpiecza wodę do picia dla każdego zespołu.
- Akademia zabezpiecza podczas turnieju opiekę medyczną. W przypadku doznania urazu prosimy o niezwłoczny kontakt z osobami odpowiedzialnymi za pierwszą pomoc.
-Dziecko pozostaje podczas turnieju pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub osoby trzeciej, która zdeklarowała się do opieki nad dzieckiem na czas turnieju.
- Rodzice i kibice nie mogą wchodzić na murawę boiska. Kibicujemy zza linii bocznej lub z wysokości trybun.
- Pomiędzy czterema boiskami, na murawie przebywają tylko organizatorzy, trenerzy, kierownicy oraz zawodnicy rezerwowi zespołów, które rywalizują na boisku. Zawodnicy, których zespoły nie grają muszą obowiązkowo zająć miejsce na trybunie/w szatni pod opieką rodziców.
- Zawodnicy, rodzice i kibice mają całkowity zakaz niszczenia mienia OSIR Osiek Jasielski i mienia Akademii- w tym niszczenia piłek, narzutek, dotykania siatek bramek (dotyczy również bramkarzy) i piłkochwytów, a także deptania elementów stalowych bramek i piłkochwytów ustawionych za bramkami. Za ewentualne zniszczenia odpowiada rodzic dziecka.
- Każdy
uczestnik turnieju oraz kibice mają obowiązek dbać o porządek na boisku, na trybunach, w szatniach i przy punkcie cateringowym.


KILKA BARDZO CENNYCH WSKAZÓWEK DLA RODZICÓW:
1.
Pamiętaj, że Twoje dziecko stara się grać jak najlepiej potrafi, na pewno daje z siebie 100%- nawet jeśli mu coś nie wychodzi!
W razie niepowodzenia bądź dla dziecka wsparciem! Rozmawiaj z dzieckiem o porażce i buduj jego świadomość- pomyślcie wspólnie co może robić lepiej, w czym może stać się lepszym! Niech Twoje dziecko znając swoje mankamenty w grze poprawia je podczas kolejnych treningów. W trzeciej edycji rozgrywek wystąpi wiele Lokalizacji, które trenują od niedawna, dlatego poziom na pewno będzie się różnicował. Porażki muszą być w to wszystko wkalkulowane.

2. Wynik nie jest najważniejszy!
Porażka jest konieczna, by w przyszłości stać się mistrzem! Będziemy uczestnikami turnieju małych dzieci. Biorąc pod uwagę, że Liga Lokalizacji jest dla wszystkich zawodników bez względu na poziom umiejętności łatwo się domyślić, że każdy zespół będzie zróżnicowany. Musimy wziąć pod uwagę, że dzieci rozwijają się w różnym tempie! Jeśli jedna grupa zagra lepiej od drugiej wewnątrz tego samego zespołu nie powinna krytykować swoich partnerów bo w następnym meczu sytuacja może się odwrócić! Zespół musi być jednością i wspierać się po porażce i wspólnie cieszyć po zwycięstwie.

3. Nie krytykuj innych zawodników i trenera!
Patrz punkt pierwszy! Nie krytykuj swojego dziecka oraz innych dzieci!
Czy chciałbyś, aby w chwili popełnienia błędu przez Twoje dziecko ktoś z innych rodziców Je krytykował?
Zapewne oglądacie Państwo najlepsze ligi świata. Czy widzicie błędy jakie robią zawodnicy warci dziesiątki milionów złotych? Jak więc odnieść się do małych dzieci, którym coś nie wyjdzie?

Nie krytykuj trenera!
Trener jest w oczach Waszego dziecka kimś ważnym. Jest dla dziecka autorytetem.
Nie niszcz tego wizerunku. Nawet jeśli nie zgadasz się z decyzją trenera- nigdy nie krytykuj go przy dziecku (pamiętaj o tym jadąc autem czy jedząc wspólny posiłek w domu).

Trener też jest człowiekiem i robi błędy, ale bądź pewien, że na pewno nie chce krzywdzić swoją decyzją Twojego dziecka! Weź pod uwagę to, że trener musi zadbać o dobro kilkunastu zawodników, zaś rodzic patrzy przez pryzmat swojego dziecka.

4. Proponujemy, by traktować spotkania z Ligą Lokalizacji jako Piłkarski Piknik!
Lepiej przyjąć postawę kibica, który ma dystans do tego co się dzieje w trakcie poszczególnych gier. Wynik nie powinien stać ponad możliwością spotkania znajomych i miłego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem.


5. Nie podpowiadaj swojemu dziecku co ma robić w trakcie gry!
Jako Akademia dbamy, aby wychowywać inteligentnych zawodników, a nie sterowanych przez trenerów i rodziców!
Gra dziecka musi się opierać na suwerennych i samodzielnych wyborach!
Decyzyjność dziecka jest NAJWAŻNIEJSZA! Nie chcemy przecież wychować piłkarskiego robota niezdolnego nie samodzielnego myślenia na boisku, prawda?

Błędy, które dziecko popełni zostaną przeanalizowane po meczu lub na kolejnym treningu i wspólnie- trener z zawodnikiem- wyciągną wnioski z błędów, aby w przyszłości ich uniknąć!
Od rodziców stojących poza boiskiem oczekujemy tylko motywacji słownej:" Brawo", "Gratuluję", "Świetna akcja", "Jestem z Ciebie dumny/dumna!" itp.
Celem Vivio Ligi Lokalizacji jest danie możliwości gry WSZYSTKIM DZIECIOM, a także przegląd zawodników i wybranie tych najbardziej utalentowanych do reprezentacji Akademii, które trenują w Krośnie i reprezentują nas na arenie ogólnopolskiej. Perspektywa wyróżnienia dziecka powinna być dla wszystkich motorem napędowym do lepszej systematyki świadomego treningu dziecka, które ma CEL i dąży do niego!

Jednak najważniejszą rzeczą jest traktowanie Ligi Lokalizacji jako zabawy i okazji do miłego spędzenia czasu!

Wynik nie może być stawiany na pierwszym miejscu. Prosimy rodziców o wysoką świadomość i wspieranie dziecka.
Wywieranie SZKODLIWEJ presji może zabić w dziecku radość, która powinna płynąć z gry. Prosimy rodziców o obiektywne spojrzenie na faktyczne i aktualne możliwości dziecka i doceniać to, że dziecko po prostu „chce”, jest aktywne i stara się z całych sił!

Dodatkowo każdy rodzic/opiekun oraz trener ma całkowity zakaz komentowania i krytykowania decyzji sędziów, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafią! Błędy przytrafiają się każdemu.

Pamiętaj również o tym, że motywowaniem dziecka zyskasz w jego rozwoju znacznie więcej niż krytykowaniem, zaś ciągłym okazywaniem niezadowolenia zniszczysz motywację do trenowania i uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu!


Jesteśmy szczęśliwi, że bierzecie udział w naszej wspaniałej inicjatywie!
Nasza Vivio Liga Lokalizacji to turniej bez precedensu w skali kraju!

W tym roku gra z nami ponad 800 dzieci z blisko 30 Lokalizacji, w których prowadzimy zajęcia!
W turnieju wystąpi każde chętne dziecko, bez względu na poziom umiejętności!
W tegorocznej edycji będziemy rywalizować w trzech kategoriach wiekowych:

W zabawie wezmą udział zawodnicy z Lokalizacji: Krosno, Gorlice, Błażowa, Chorkówka, Kopytowa, Zręcin, Łęki Dukielskie, Domaradz, Gać, Haczów, Iskrzynia, Jabłonica Polska, Jasionów, Trześniów, Iwierzyce, Iwonicz Zdrój, Lubatowa, Blizne, Jasienica Rosielna, Grabownica Starzeńska, Jaśliska, Jawornik Polski, Osiek Jasielski, Szebnie, Rymanów i Wielopole Skrzyńskie.

Dzięki grze w naszej Vivio Lidze Lokalizacji każde dziecko ma możliwość podjęcia regularnej rywalizacji i zweryfikowania swoich możliwości na tle rówieśników trenujących w innych Lokalizacjach Akademii!

Vivio Liga Lokalizacji to:

Partnerem tytularnym Ligi jest firma VIVIO!
Zachęcamy do zdrowego odżywania się i aktywnego trybu życia!
Sprawdź ofertę na
VIVIO.PL

Turniej Vivio Ligi Lokalizacji, który rozegramy w Osieku Jasielskim jest organizowany we współpracy z Wójtem Gminy Osiek Jasielski Mariuszem Pykoszem oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osieku Jasielskim.
Zapraszamy na stronę Gminy Osiek Jasielski.


Partnerami głównymi Ligi są AKADEMIA BRAMKARZA, POMALUJMY, ART-PAK, SPORTBRAND, JAGIEŁŁO Turbosprężarki, JURAJSKA, KROSART i CUKIERNIA JOASIA!

Zachęcamy do zapoznania się atrakcyjnymi ofertami wspierających nas firm!

AKADEMIA BRAMKARZA oferująca profesjonalne, indywidualne treningi dla bramkarzy!
Zajęcia dla dzieci urodzonych w 2012 roku i starszych! 
Zadzwoń i umów się na trening 721-381-300. Polub fanpage AKADEMII BRAMKARZA!

POMALUJMY to przede wszystkim artykuły plastyczne i asortyment, który potrzebuje każdy przedszkolak i uczeń!
Sprawdź ofertę w sklepie stacjonarnym (Krosno, ul. Pużaka 37) lub odwiedź stronę:
POMALUJMY.PL

W ART-PAK kupisz wszystko to, czego potrzebujesz w swoim biurze!
Sprawdź ofertę w sklepie stacjonarnym (Krosno, ul. Pużaka 37) lub odwiedź stronę:
ART-PAK!

FAIR-J cetralne ogrzewanie, wod-kan. Zadzwoń pod 608-136-531 i dowiedz się więcej!

KROSART to rodzinna agencja reklamowa, której doświadczenie w branży poligraficznej sięga 6 lat.
Wysoka jakość świadczonych usług gwarantowana!
Odwiedź stronę naszego partnera- firmy KROSART i zapoznaj się szeroką ofertą oferowanych usług!
KROSART!

SPORTBRAND to polski producent odzieży sportowej. U naszego partnera można zaopatrzeć małego sportowca w piłkę, korki, odzież sportową i wiele innych. Firma ma bardzo szeroki asortyment.
Odwiedź stronę SPORTBRAND!

JAGIEŁŁO Turbosprężarki- rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem!
Oprócz sprzedaży i regeneracji turbosprężarek, firma świadczy usługi szeroko rozumianej mechaniki samochodowej.
Siedziba firmy znajduje się na ul. Mięsowicza 10 w Krośnie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera Jagiello.pl

JURAJSKA pyszna i zdrowa woda mineralna!
Zapraszamy na stronę naszego partnera- Jurajska!


CUKIERNIA JOASIA
zajmuje się produkcją własnych wyrobów cukierniczych, w tym lodów, które będzie można zjeść podczas każdego ze spotkań z naszą Ligą!
Zapraszamy na stronę naszego partnera- JoAsia!

Rozjemcami naszych rozgrywek będą sędziowie Kolegium Sędziów Krosno!
Kolegium Sędziów Krosno

Prowadzisz firmę?
Zostań partnerem naszej Akademii!
Zapraszamy do współpracy.

Oferujemy kompleksową reklamę Państwa firmy podczas wszystkich wydarzeń Akademii, a także poprzez stronę www i profil na FB, który "lubi" już ponad 8000 użytkowników portalu!

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod numerem 668-103-266 lub mailowo kapkrosno@gmail.comCopyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: