facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

HARMONOGRAM GIER I UKŁAD GRUP VIVIO LIGI LOKALIZACJI!

04/28/18

Vivio Liga Lokalizacji Akademii w Osieku Jasielskim już jutro!
Poniżej prezentujemy podział na grupy i szczegółowe harmonogramy gier dla wszystkich kategorii!
Przed nami wielkie piłkarskie święto!
Zapraszamy jutro na stadion OSIR w Osieku Jasielskim!
Gramy od 8:00 do 20:00!

Kategoria 2010 i młodsi
Zbiórka o 15:00
Prosimy o puntktualne przybycie na podaną wyżej godzinę zbiórki.

 Grupa A

1. Krosno 2011 Białe

2. Blizne

3. Grabownica Starzeńska

4. Domaradz II

5. Jawornik Polski

6. Iwonicz Zdrój

 Boisko A

1. Krosno 2011 Białe – Iwonicz Zdrój

2. Blizne – Jawornik Polski

3. Grabownica Starzeńska – Domaradz II

4. Krosno 2011 Białe – Jawornik Polski

5. Iwonicz Zdrój – Domaradz II

6. Blizne – Grabownica Starzeńska

7. Krosno 2011 Białe – Domaradz II

8. Jawornik Polski – Grabownica Starzeńska

9. Iwonicz Zdrój – Blizne

10. Krosno 2011 Białe – Grabownica Starzeńska

11. Domaradz II – Blizne

12. Jawornik Polski – Iwonicz Zdrój

13. Krosno 2011 Białe – Blizne

14. Grabownica Starzeńska – Iwonicz Zdrój

15. Domaradz – Jawornik Polski

Grupa B

1. Rymanów

2. Krosno 2011 Zielone

3. Lubatowa II

4. Chorkówka

5. Jaśliska

6. Kopytowa

 Boisko B

1. Rymanów – Kopytowa

2. Krosno 2011 Zielone – Jaśliska

3. Lubatowa II – Chorkówka

4. Rymanów – Jaśliska

5. Kopytowa – Chorkówka

6. Krosno 2011 Zielone – Lubatowa II

7. Rymanów – Chorkówka

8. Jaśliska – Lubatowa II

9. Kopytowa  - Krosno 2011 Zielone

10. Rymanów – Lubatowa II

11. Chorkówka – Krosno 2011 Zielone

12. Jaśliska – Kopytowa

13. Rymanów – Krosno 2011 Zielone

14. Lubatowa II – Kopytowa

15. Chorkówka – Jaśliska

Grupa C

1. Krosno 2010 Białe

2. Lubatowa I

3. Gorlice II

4. Jabłonica Polska

5. Haczów

6. Iskrzynia

 Boisko C

1. Krosno 2010 Białe – Iskrzynia

2. Lubatowa I – Haczów

3. Gorlice II – Jabłonica Polska

4. Krosno 2010 Białe – Haczów

5. Iskrzynia – Jabłonica Polska

6. Lubatowa I – Gorlice II

7. Krosno 2010 Białe – Jabłonica Polska

8. Haczów – Gorlice II

9. Iskrzynia – Lubatowa I

10. Krosno 2010 Białe – Gorlice II

11. Jabłonica Polska – Lubatowa I

12. Haczów – Iskrzynia

13. Krosno 2010 Białe – Lubatowa I

14. Gorlice II – Iskrzynia

15. Jabłonia Polska – Haczów

Grupa D

1. Krosno 2010 Zielone

2. Błażowa

3. Jasienica Rosielna

4. Gorlice I

5. Domaradz I

6. Iwierzyce

 Boisko D

1. Krosno 2010 Zielone – Iwierzyce

2. Błażowa – Domaradz I

3. Jasienica Rosielna – Gorlice I

4. Krosno 2010 Zielone – Domaradz I

5. Iwierzyce – Gorlice I

6. Błazowa – Jasienica Rosielna

7. Krosno 2010 Zielone – Gorlice I

8. Domaradz I – Jasienica Rosielna

9. Iwierzyce – Błażowa

10. Krosno 2010 Zielone – Jasienica Rosielna

11. Gorlice I – Błażowa

12. Domaradz – Iwierzyce

13. Krosno 2010 Zielone – Błażowa

14. Jasienica Rosielna – Iwierzyce

15. Gorlice I – Domaradz I



Kategoria 2008/2009
Zbiórka o 7:30
Prosimy o puntktualne przybycie na podaną wyżej godzinę zbiórki.

Grupa A

1. Jabłonica Polska

2. Haczów

3. Blizne

4. Grabownica Starzeńska

5. Lubatowa

6. Kopytowa

 

Boisko A

1. Jabłonica Polska – Kopytowa

2. Haczów – Lubatowa

3. Blizne – Grabownica Starzeńska

4. Jabłonica Polska – Lubatowa

5. Kopytowa – Grabownica Starzeńska

6. Haczów – Blizne

7. Jabłonica Polska – Grabownica Starzeńska

8. Lubatowa – Blizne

9. Kopytowa – Haczów

10. Jabłonica Polska – Blizne

11. Grabownica Starzeńska – Haczów

12. Lubatowa – Kopytowa

13. Jabłonica Polska – Haczów

14. Blizne – Kopytowa

15. Grabownica Starzeńska – Lubatowa

 Grupa B

1. Jasienica Rosielna

2. Łęki Dukielskie

3. Jasionów

4. Krosno 2008

5. Domaradz

6. Gorlice II

 Boisko B

1. Jasienica Rosielna – Gorlice II

2. Łęki Dukielskie – Domaradz

3. Jasionów – Krosno 2008

4. Jasienica Rosielna – Domaradz

5. Gorlice II – Krosno 2008

6. Łęki Dukielskie – Jasionów

7. Jasienica Rosielna – Krosno 2008

8. Domaradz – Jasionów

9. Gorlice II – Łęki Dukielskie

10. Jasienica Rosielna – Jasionów

11. Krosno 2008 – Łęki Dukielskie

12. Domaradz – Gorlice II

13. Jasienica Rosielna – Łęki Dukielskie

14. Jasionów – Gorlice II

15. Krosno 2008 – Domaradz

Grupa C

1. Krosno 2009 I

2. Gorlice I

3. Jawornik Polski

4. Iskrzynia

5. Iwierzyce

6. Markowa

 Boisko C

1. Krosno 2009 I – Markowa

2. Gorlice I – Iwierzyce

3. Jawornik Polski – Iskrzynia

4. Krosno 2009 I – Iwierzyce

5. Markowa – Iskrzynia

6. Gorlice I – Jawornik Polski

7. Krosno 2009 I – Iskrzynia

8. Iwierzyce – Jawornik

9. Markowa – Gorlice I

10. Krosno 2009 I – Jawornik Polski

11. Iskrzynia – Gorlice I

12. Iwierzyce – Markowa

13. Krosno 2009 I – Gorlice I

14. Jawornik Polski – markowa

15. Iskrzynia – Iwierzyce

Grupa D

1. Wielopole Skrzyńskie

2. Krosno 2010

3. Krosno 2009 II

4. Zręcin

5. Osiek Jasielski

6. Rymanów

Boisko D

1. Wielopole Skrzyńskie – Rymanów

2. Krosno 2010 – Osiek Jasielski

3. Krosno 2009 II – Zręcin

4. Wielopole Skrzyńskie – Osiek Jasielski

5. Rymanów – Zręcin

6. Krosno 2010 – Krosno 2009 II

7. Wielopole Skrzyńskie – Zręcin

8. Osiek Jasielski – Krosno 2009 II

9. Rymanów – Krosno 2010

10. Wielopole Skrzyńskie - Krosno 2009 II

11. Zręcin – Krosno 2010

12. Osiek Jasielski – Rymanów

13. Wielopole Skrzyńskie – Krosno 2010

14. Krosno 2009 II – Rymanów

15. Zręcin – Osiek Jasielski


Kategoria 2006/2007
Zbiórka o 12:00
Prosimy o puntktualne przybycie na podaną wyżej godzinę zbiórki

 

Grupa A

1. Karpaty 2007 I

2. Szebnie

3. Domaradz

4. Krosno 2006

5. Iwonicz Zdrój

6. Haczów

7. Iwierzyce

 

Boisko A

1. Szebnie – Iwierzyce

2. Krosno 2006 – Iwonicz Zdrój

3. Iwierzyce – Domaradz

4. Iwonicz Zdrój – Haczów

5. Domaradz – Karpaty 2007 I

6. Karpaty 2007 I – Krosno 2006

7. Krosno 2006 – Szebnie

8. Haczów – Iwierzyce

9. Szebnie – Iwonicz Zdrój

10. Iwonicz Zdrój – Domaradz

11. Iwierzyce – Karpaty 2007 I

 

Boisko B

1. Haczów – Krosno 2006

2. Domaradz – Haczów

3. Karpaty 2007 I – Szebnie

4. Krosno 2006 – Iwierzyce

5. Iwierzyce – Iwonicz Zdrój

6. Szebnie – Domaradz

7. Iwonicz Zdrój – Karpaty 2007 I

8. Domaradz – Krosno 2006

9. Krosno 2007 I – Haczów

10. Haczów – Szebnie

 

Grupa B

1. Trześniów

2. Karpaty 2007 II

3. Krosno 2006/2007

4. Jaśliska

5. Kopytowa

6. Iskrzynia

7. Krosno 2008

 

Boisko C

1. Karpaty 2007 II – Krosno 2008

2. Jaśliska – Kopytowa

3. Krosno 2008 – Krosno 2006/2007

4. Kopytowa – Iskrzynia

5. Krosno 2006/2007 – Trześniów

6. Trześniów – Jaśliska

7. Jaśliska – Karpaty 2007 II

8. Iskrzynia – Krosno 2008

9. Karpaty 2007 II – Kopytowa

10. Kopytowa – Krosno 2006/2007

11. Krosno 2008 – Trześniów

Boisko D

1. Iskrzynia – Jaśliska

2. Krosno 2006/2007 – Iskrzynia

3. Trześniów – Karpaty 2007 II

4. Jaśliska – Krosno 2008

5.Krosno 2008 – Kopytowa

6.Krosno 2007 II – Krosno 2006/2007

7.Kopytowa – Trześniów

8.Krosno 2006/2007 – Jaśliska

9.Trześniów – Iskrzynia

10.Iskrzynia – Karpaty 2007 II

 

VIVIO LIGA LOKALIZACJI AKADEMII!

W tym roku grają z nami dzieci z blisko 30 Lokalizacji, w których prowadzimy zajęcia!
W turnieju wystąpi każde chętne dziecko, bez względu na poziom umiejętności!
W tegorocznej edycji będziemy rywalizować w trzech kategoriach wiekowych:

W każdym dniu turniejowym rozegramy łącznie aż 162 mecze!

W zabawie wezmą udział zawodnicy z Lokalizacji: Krosno, Gorlice, Błażowa, Chorkówka, Kopytowa, Zręcin, Łęki Dukielskie, Domaradz, Gać, Haczów, Iskrzynia, Jabłonica Polska, Jasionów, Trześniów, Iwierzyce, Iwonicz Zdrój, Lubatowa, Blizne, Jasienica Rosielna, Grabownica Starzeńska, Jaśliska,
Jawornik Polski, Osiek Jasielski, Szebnie, Rymanów i Wielopole Skrzyńskie.

Dzięki grze w naszej Vivio Lidze Lokalizacji każde dziecko ma możliwość podjęcia regularnej rywalizacji i zweryfikowania swoich możliwości na tle rówieśników trenujących w innych Lokalizacjach Akademii!

Vivio Liga Lokalizacji to:

Partnerem tytularnym Ligi jest firma VIVIO!
Zachęcamy do zdrowego odżywania się i aktywnego trybu życia!
Sprawdź ofertę na
VIVIO.PL


Turniej Vivio Ligi Lokalizacji, który rozegramy w Osieku Jasielskim jest organizowany we współpracy z Wójtem Gminy Osiek Jasielski Mariuszem Pykoszem oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osieku Jasielskim.
Zapraszamy na stronę Gminy Osiek Jasielski.


Partnerami głównymi Ligi są AKADEMIA BRAMKARZA, EBA, POMALUJMY, FAIR-J, ART-PAK, SPORTBRAND, JAGIEŁŁO Turbosprężarki, JURAJSKA, KROSART, CUKIERNIA JOASIA, KONKRET CATERING, który obsłuży strefę gastronomiczną dla naszych zawodników , rodziców, trenerów i kibiców!

Zachęcamy do zapoznania się atrakcyjnymi ofertami wspierających nas firm!

AKADEMIA BRAMKARZA oferująca profesjonalne, indywidualne treningi dla bramkarzy!
Zajęcia dla dzieci urodzonych w 2012 roku i starszych! 
Zadzwoń i umów się na trening 721-381-300. Polub fanpage AKADEMII BRAMKARZA!

EBA
Zapraszamy na stronę naszego partnera EBA!

POMALUJMY to przede wszystkim artykuły plastyczne i asortyment, który potrzebuje każdy przedszkolak i uczeń!
Sprawdź ofertę w sklepie stacjonarnym (Krosno, ul. Pużaka 37) lub odwiedź stronę:
POMALUJMY.PL

W ART-PAK kupisz wszystko to, czego potrzebujesz w swoim biurze!
Sprawdź ofertę w sklepie stacjonarnym (Krosno, ul. Pużaka 37) lub odwiedź stronę:
ART-PAK!

FAIR-J cetralne ogrzewanie, wod-kan. Zadzwoń pod 608-136-531 i dowiedz się więcej!

KROSART to rodzinna agencja reklamowa, której doświadczenie w branży poligraficznej sięga 6 lat.
Wysoka jakość świadczonych usług gwarantowana!
Odwiedź stronę naszego partnera- firmy KROSART i zapoznaj się szeroką ofertą oferowanych usług!
KROSART!

SPORTBRAND to polski producent odzieży sportowej. U naszego partnera można zaopatrzeć małego sportowca w piłkę, korki, odzież sportową i wiele innych. Firma ma bardzo szeroki asortyment.
Odwiedź stronę SPORTBRAND!

JAGIEŁŁO Turbosprężarki- rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem!
Oprócz sprzedaży i regeneracji turbosprężarek, firma świadczy usługi szeroko rozumianej mechaniki samochodowej.
Siedziba firmy znajduje się na ul. Mięsowicza 10 w Krośnie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera Jagiello.pl

JURAJSKA pyszna i zdrowa woda mineralna!
Zapraszamy na stronę naszego partnera- Jurajska!


CUKIERNIA JOASIA
zajmuje się produkcją własnych wyrobów cukierniczych, w tym lodów, które będzie można zjeść podczas każdego ze spotkań z naszą Ligą!
Zapraszamy na stronę naszego partnera- JoAsia!

Rozjemcami naszych rozgrywek będą sędziowie Kolegium Sędziów Krosno!
Kolegium Sędziów Krosno

Prowadzisz firmę?
Zostań partnerem naszej Akademii!
Zapraszamy do współpracy.

Oferujemy kompleksową reklamę Państwa firmy podczas wszystkich wydarzeń Akademii, a także poprzez stronę www i profil na FB, który "lubi" już ponad 8000 użytkowników portalu!

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod numerem 668-103-266 lub mailowo kapkrosno@gmail.com

Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: