facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

VIVIO LIGA LOKALIZACJI W RYMANOWIE!

06/23/18

Już jutro kolejna, trzecia seria gier z naszą Vivio Ligą Lokalizacji!
Tym razem gramy w Rymanowie!
Od jutra wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek, a zespoły będą rywalizowały w grupach "siłowych"!

Zapraszamy na stadion Startu Rymanów, który będzie gospodarzem naszego turnieju!
Emocje jak zwykle gwarantowane!

Prosimy rodziców o punktualne przybycie na godzinę zbiórki!

Układ grup i harmonogram gier

Kategoria 2010 i młodsi

Grupa A (zespoły walczące o miejsca 1-6)
1. Blizne

2. Kopytowa

3. Krosno 2010 Białe

4. Domaradz

5. Rymanów

6. Krosno 2011 Białe

Blizne – Krosno 2011 białe

Kopytowa – Rymanów

Krosno 2010 białe – Domaradz

Blizne – Rymanów

Krosno 2011 białe – Domaradz

Kopytowa – Krosno 2010 białe

Blizne – Domaradz

Rymanów – Krosno 2010 białe

Krosno 2011 białe – Kopytowa

Blizne – Krosno 2010 białe

Domaradz – Kopytowa

Rymanów – Krosno 2011 białe

Blizne – Kopytowa

Krosno 2010 białe – Krosno 2011 białe

Domaradz - Rymanów

 Grupa B (zespoły walczące o miejsca 7-12)
1. Iwonicz Zdrój

2. Lubatowa II

3. Jabłonica Polska

4. Błażowa

5. Gorlice I

6. Gorlice II

Iwonicz Zdrój – Gorlice II

Lubatowa II – Gorlice I

Jabłonica Polska – Błażowa

Iwonicz Zdrój – Gorlice I

Gorlice II – Błażowa

Lubatowa II – Jabłonica Polska

Iwonicz Zdrój – Błażowa

Gorlice I – Jabłonica Polska

Gorlice II – Lubatowa II

Iwonicz Zdrój – Jabłonica Polska

Błażowa – Lubatowa II

Gorlice I – Gorlice II

Iwonicz Zdrój – Lubatowa II

Jabłonica Polska – Gorlice II

Błażowa  - Gorlice I

Grupa C (zespoły walczące o miejsca 13-18)
1. Grabownica Starzeńska

2. Krosno 2011 zielone

3. Iskrzynia

4. Lubatowa I

5. Krosno 2010 zielone

6. Jasienica Rosielna

Grabownica Starzeńska – Jasienica Rosielna

Krosno 2011 zielone – Krosno 2010 zielone

Iskrzynia – Lubatowa I

Grabownica Starzeńska – Krosno 2010 zielone

Jasienica Rosielna – Lubatowa I

Krosno 2011 zielone – Iskrzynia

Grabownica Starzeńska – Lubatowa I

Krosno 2010 zielone – Iskrzynia

Jasienica Rosielna – Krosno 2011 zielone

Grabownica Starzeńska – Iskrzynia

Lubatowa I – Krosno 2011 zielone

Krosno 2010 zielone – Jasienica Rosielna

Grabownica Starzeńska – Krosno 2011 zielone

Iskrzynia – Jasienica Rosielna

Lubatowa I – Krosno 2010 zielone

Grupa D (zespoły walczące o miejsca 19-24)

1. Jawornik Polski

2. Chorkówka

3. Haczów

4. Iwierzyce

5. Krosno 2011/2012

6. Jaśliska

Jawornik Polski – Jaśliska

Chorkówka – Krosno 2011/2012

Haczów – Iwierzyce

Jawornik Polski – Krosno 2011/2012

Jaśliska – Iwierzyce

Chorkówka – Haczów

Jawornik Polski – Iwierzyce

Krosno 2011/2012 – Haczów

Jaśliska – Chorkówka

Jawornik Polski – Haczów

Iwierzyce – Chorkówka

Krosno 2011/2012 – Jaśliska

Jawornik Polski – Chorkówka

Haczów – Jaśliska

Iwierzyce – Krosno 2011/2012

STRZELCY
23 gole - Dusza

22 gole - Janusz F.

20 goli - Kozubal

17 goli – Fiuk, Golonka

12 goli - Kenar

10 goli – Haliniak, Najbar

8 goli - Kmiotek, Urban K.

7 goli – Biały, Klimkiewicz

6 goli – Babiarz, Frydrych, Leś, Telesz, Wątróbski, Zborowski,

5 goli - Barbara K., Gronkiewicz, Inglot B., Menet, Michalak, Najbar T., Pigoń, Węgrzynek, Wojtaszek, Wrona, Zima T.

4 gole - Fejdasz K., Kostka, Kostycz, Małecki, Opioła, Roman W., Smoła Adaś, Smoła Antoś, Sysoł

3 gole – Bożętka, Gonet, Janocha, Kapica, Kasza J., Konieczko, Korzeniowski, Konieczny Roman, Madej K., Szczęsny, Szpala, Szuba, Wania, Wielgos, Zborowski F.

 2 gole – Babirecki, Florczak, Gac, Głowacki, Iwanicki, Kasprzycki, Konieczny, Kruk, Mruk, Nycz, Nykiel A., Pelczar, Penar, Pełdiak, Przeszłowski, Słowik M., Szajna, Tylko, Wołtosz, Zaręba, Zięba (Krosno), Zięba (Gorlice), Ziębka, Zięba H.

1 gol – Bałaban, Bolanowski, Borowski, Chęć, Filar, Gajewski, Górski, Gurba, Guzik, Inglot K., Jakubowicz, Janocha, janowski, jaracz, Jaskółka, Kobak, Łach, Majda, Mazur, Masłowski, Pełesz, Penar, Pelczar, Pigoń, Podkul, Rolniak (Haczów), Rolniak (Grabownica Starzeńska), Skrzęta, Sowa, Staroń,  Strzępek, Szczęsny, Szuba B. (Rymanów), Wcisło, Węgrzyn, Wienia, Wnęk, Zanik, Zając, Zawada, Zima F.


Kategoria 2008/2009

Grupa A (zespoły walczące o miejsca 1-6)
1. Blizne

2. Jasienica Rosielna

3. Krosno 2009 I

4. Krosno 2010

5. Gorlice I

6. Domaradz

Blizne  - Domaradz

Jasienica Rosielna – Gorlice I

Krosno 2009 I – Krosno 2010

Blizne – Gorlice I

Domaradz – Krosno 2010

Jasienica Rosielna – Krosno 2009 I

Blizne – Krosno 2010

Gorlice I – Krosno 2009 I

Domaradz – Jasienica Rosielna

Blizne – Krosno 2009 I

Krosno 2010 – Jasienica Rosielna

Gorlice I – Domaradz

Blizne  - Jasienica Rosielna

Krosno 2009 I – Domaradz

Krosno  2010 – Gorlice I

Grupa B (zespoły walczące o miejsca 7-12)
1. Haczów

2. Zręcin

3. Grabownica Starzeńska

4. Krosno 2008

5. Iskrzynia

6. Wielopole Skrzyńskie

Haczów – Wielopole Skrzyńskie

Zręcin – Iskrzynia

Grabownica Starzeńska – Krosno 2008

Haczów – Iskrzynia

Wielopole Skrzyńskie – Krosno 2008

Zręcin – Grabownica Starzeńska

Haczów – Krosno 2008

Iskrzynia – Grabownica Starzeńska

Wielopole Skrzyńskie – Zręcin

Haczów – Grabownica Starzeńska

Krosno 2008- Zręcin

Iskrzynia – Wielopole Skrzyńskie

Haczów – Zręcin

Grabownica Starzeńska – Wielopole Skrzyńskie

Krosno 2008 – Iskrzynia

Grupa C (zespoły walczące o miejsca 13-18)

1. Lubatowa

2. Jabłonica Polska

3. Jasionów

4. Iwierzyce

5. Krosno 2009 II

6. Osiek Jasielski

 

Lubatowa – Osiek Jasielski

Jabłonica Polska – Krosno 2009 II

Jasionów – Iwierzyce

Lubatowa – Krosno 2009 II

Osiek Jasielski – Iwierzyce

Jabłonica Polska – Jasionów

Lubatowa – Iwierzyce

Krosno 2009 II – Jasionów

Osiek Jasielski – Jabłonica Polska

Lubatowa – Jasionów

Iwierzyce – Jabłonica Polska

Krosno 2009 II – Osiek Jasielski

Lubatowa – Jabłonica Polska

Jasionów – Osiek Jasielski

Iwierzyce – Krosno 2009 II

Grupa D (zespoły walczące o miejsca 19-24)

1. Rymanów

2. Markowa

3. Łęki Dukielskie

4. Kopytowa

5. Gorlice II

6. Jawornik Polski

Rymanów – Jawornik Polski

Markowa – Gorlice II

Łęki Dukielskie – Kopytowa

Rymanów – Gorlice II

Jawornik Polski – Kopytowa

Markowa – Łęki Dukielskie

Rymanów – Kopytowa

Gorlice II – Łęki Dukielskie

Jawornik Polski – Markowa

Rymanów – Łęki Dukielskie

Kopytowa  - Markowa

Gorlice II – Jawornik Polski

Rymanów  - Markowa

Łęki Dukielskie – Jawornik Polski

Kopytowa  - Gorlice II

STRZELCY

16 goli - Albrycht

12 goli - Gogola

11 goli - Krauz

10 goli - Wrona

9 goli – Jamro, Niziołek

8 goli – Kosiba, Pelczar, Pelczar B., Dziadecki

7 goli – Bienia, Byczek, Misztak, Węgrzynek, Zabornik

6 goli – Blezień, Filak, Gerlach, Kamiński, Konopka, Przybyła, Szmyd

5 goli – Dziadecki, Janusz A., Rączka, Trześniowska        

4 gole – Grzesik, Kilar, Lewicki, Majer, Masłyk, Najbar M., Skorodyński, Szajna, Szmyd,

3 gole – Adam, Barański, Bernadyn, Guzik, Kur, Lipka, Markowicz, Maur, Owoc, Pinkowicz, Przybylski, Szpiech, Śnieżek, Tłuściak, Trybucki J.,

2 gole – Bilski. Błaż, Brongel, Boczoń, Dembiczak, Folta, Janas, Jurkiewicz, Naczas, Nikody, Piórkowski, Pisarek, Pytlarz, Skworzec, Szuba, Szuba K., Trybucki A., Ziarnik, Żyła

1 gol – Bargieł, Bąk, Bieda, Bober, Chęć, Ciołek, Czopik, Dubis S., Dudka, Florek, Gerlach, Głód, Godzisz, Gronek, Naczas Y., Jędrzejczyk, Jurasz Julia, Korab, Kozubal, Krasoń S., Mikoda, Matelowski, Ożóg, Oczkoś, Pecyna, Piątek, Powroźnik, Sabat, Sawiński, Sadlej, Szafran, Szopiak, Szydło, Śręga, Wasłowicz, Warchoł, Wityński, Wójcik, Wiglusz, Wysocki, Zajdel, Ziemiański, Zawojski



KATEGORIA 2006/2007